Honoré Daumier
(1808-1879)
První cena za růst - Prusko
Položka č.: 267999Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:08
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
Položka č.: 267998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Charles Amédée de Noé
(1818-1879)
V Benátsku
Položka č.: 267996Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:05
litografie, 25 x 19 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Charles Amédée de Noé
(1818-1879)
V Mexiku
Položka č.: 267995Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:04
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Zábava, která nikdy nevyjde z módy
Položka č.: 267994Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:03
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Provazochodkyně
Položka č.: 267993Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:02
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Scéna z ateliéru
Položka č.: 267992Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:01
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Jedlíci ústřic
Položka č.: 267991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Kutálek
(1917-1987)
Bůžek (PF 1978)
Položka č.: 267980Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
.
Brabenec
Položka č.: 267960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:40
výtvarný plakát, serigrafie, 73 x 50 cm, Galeri Connection 12.4. - 11.5. 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Plakát na výstavu
Položka č.: 267959Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:39
výtvarný plakát, serigrafie, 1989, 86 x 61 cm, sign. PD Petr Poš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Petr Poš
(1944-2015)
Retrospective
Položka č.: 267957Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:37
filmový plakát, 1990, 85 x 60 cm, PD Petr Poš 1992 u Milana, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
.
Juraj Jakubisko: L´ape Millenne
Položka č.: 267953Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:33
filmový plakát, 98 x 70 cm, při okrajích pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Zdeněk Ziegler
Český a slovenský filmový plakát 1959 - 1989
Položka č.: 267947Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:27
filmový plakát, 2004, 97 x 68 cm, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, grafik, typograf a výstavní designér, studium na Fakultě architektury ČVUT v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Různí autoři
Český filmový plakát 20. století
Položka č.: 267946Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:26
filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Schmid
Henri Rousseau: Návštěva na výstavě 1889
Položka č.: 267943Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:23
divadlení plakát, 1968, 84 x 59 cm, přeložený, pokrčený, lehce zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
.
Mig 21
Položka č.: 267939Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:19
hudební plakát, 2001, 86 x 60 cm, přeložený, pokrčený, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Anton Boudar
Položka č.: 263811Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:15
kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Anton Boudar
Oranžová kompozice
Položka č.: 263810Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14
kombinovaná technika, sololit, 1997, 48 x 64 cm, sign. PD ABoudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Portrét ženy
Položka č.: 263195Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:08
olej, plátno, 60 x 50 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Autoportrét
Položka č.: 263194Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:07
olej, plátno, 50 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…
Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Kytička
Položka č.: 262212Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:02
litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Vladimír Pecháček
(1909-1969)
Hříchy a ctnosti
Položka č.: 261148Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:51
bibliofilie, 34,5 x 44 cm, 12 reprodukcí z cyklu 12 obrazů vytiskl a nákladem vlastním vydal Vl. Pecháček, Praha 1943, volné listy v papír. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Vernerová
Motiv od Babylonu
Položka č.: 254544Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:20
pastel, karton, 1980, 31 x 43 cm, sign. PD A. Vernerová 1980, rám, Antikvariát Ostrovní
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kupky sena
Položka č.: 245689Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:08
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Dominik Mareš
(1972)
Souboj
Položka č.: 234372Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Slunečnice
Položka č.: 231312Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:31
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jablko
Položka č.: 231311Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:30
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Monogramista PR
Kostel
Položka č.: 228656Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:26
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
V. Novák
Podzimní krajina
Položka č.: 226024Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:21
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu