Akt I.
No.: 224911Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:26
tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Akt II.
No.: 224912Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Kočičí dýchánek
No.: 281076Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Mostek
No.: 282511Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:18
akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
No.: 279828Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:12
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Jiří Kodl
(1898-1955)
Žena s trakařem
No.: 242675Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:09
watercolour, pencil, paper, 34,7 x 39,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
František Volf
(1897-1983)
Rybník u Třeboně
No.: 280960Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:56
litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Sobotka
Údolí řeky
No.: 281834Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:52
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Vladislav Panuška
(1902-1959)
Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.
No.: 249408Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:47
olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and at the atelier of his father Jaroslav Panuska
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
U řeky
No.: 281836Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:44
Current price: 100 CZK (5 €)
Břízy
No.: 281843Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:36
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Lesní krajina
No.: 281827Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:34
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Cesta krajinou
No.: 281913Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:27
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Klíma
Krajina se snopy
No.: 278967Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:21
olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
No.: 213120Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:12
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
St. Fischer
Altán
No.: 281830Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Augusta
Borovice u potoku
No.: 279078Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Gabriel
(1891-1963)
Vyšehrad
No.: 282498Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:21
suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
No.: 268906Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Stařenka
No.: 282492Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:15
Current price: 300 CZK (13 €)
Souboj s drakem
No.: 276807Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:10
Current price: 300 CZK (13 €)
Horská krajina
No.: 282490Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Arnošt Mandler
(1886-1963)
Portrait Lalky
No.: 282451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Karásek
Strach
No.: 282486Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
No.: 281811Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
No.: 282480Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Kytice ve váze
No.: 282049Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Hubáček
Pampelišky
No.: 282447Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
J. Hajfler
Luční kvítí
No.: 282475Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
Naďa Rappensbergerová
Dívka se svící
No.: 282408Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids