-
Neznámý autor
Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)
Položka č.: 249219Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:22
tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)
Položka č.: 249214Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:20
2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Panorama Moravskoslezských Beskyd
Položka č.: 249213Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:18
skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Dudák
Položka č.: 247049Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:16
litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Sir Joshua Reynolds
Položka č.: 246867Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:14
mědirytina, 13 x 10,5 cm, značeno DU Engraved by j. Posselwhite from a Piucture by himself in her Majestys Collection, papír místy mimo tisk zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Gefsterl
Položka č.: 246849Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:12
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Karl Moor
Položka č.: 246848Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:10
mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Šlechtic
Položka č.: 246846Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:08
kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Castello D´Albertis
Položka č.: 246795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:06
historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
Položka č.: 246749Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:04
litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Thomson
Raffaelle
Položka č.: 246742Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 16:02
mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Ubrousek básníků
Položka č.: 282446Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:20
litografie, 13 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Pražský Hrad a Karlův most
Položka č.: 282445Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:18
lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sabina Lenzová
(2006)
Žižkovská věž
Položka č.: 282444Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:16
lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:12
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlavsa
(1884-1936)
Národní divadlo
Položka č.: 282441Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:10
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
Položka č.: 282440Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 282439Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:06
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
Položka č.: 282438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:04
litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
Položka č.: 282437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:02
litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Pur…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
Položka č.: 282436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:00
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
S basou k muzice
Položka č.: 282435Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:58
kolorovaná litografie, 1948, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Alois Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kachny na rybníce
Položka č.: 282434Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hluboš
Zasněžená Praha
Položka č.: 282433Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:54
lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Jurík
(1948-1993)
Penzion svět III.
Položka č.: 282432Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Bez názvu
Položka č.: 282431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:50
litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 282430Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:48
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Vlajka
Položka č.: 282429Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:46
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Hlava
Položka č.: 282428Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Marie Nováková
(1939)
Růže s motýlem
Položka č.: 282427Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO