-
Václav F. Ulšmíd
(1903)
V polích
Položka č.: 16501Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Ubrousek básníků
Položka č.: 282446Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:20
litografie, 13 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Pražský Hrad a Karlův most
Položka č.: 282445Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:18
lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sabina Lenzová
(2006)
Žižkovská věž
Položka č.: 282444Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:16
lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:12
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlavsa
(1884-1936)
Národní divadlo
Položka č.: 282441Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:10
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Marešová
(1901-1987)
Kecal
Položka č.: 282440Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:08
litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 282439Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:06
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Madona a Ježíšek
Položka č.: 282438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:04
litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Cesmína a měsíc
Položka č.: 282437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:02
litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Pur…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Převrácený strom
Položka č.: 282436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 18:00
linořez, 1943, 10 x 13,9 cm, sign. LD. F. Jiroudek, P.F. 1943, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
S basou k muzice
Položka č.: 282435Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:58
kolorovaná litografie, 1948, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Alois Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kachny na rybníce
Položka č.: 282434Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:56
litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hluboš
Zasněžená Praha
Položka č.: 282433Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:54
lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Jurík
(1948-1993)
Penzion svět III.
Položka č.: 282432Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:52
lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Bez názvu
Položka č.: 282431Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:50
litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 282430Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:48
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Vlajka
Položka č.: 282429Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:46
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Hlava
Položka č.: 282428Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:44
linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Marie Nováková
(1939)
Růže s motýlem
Položka č.: 282427Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:42
olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Sedící žena
Položka č.: 282426Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:40
lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne
(1800-1870)
Nový most ve Windsoru
Položka č.: 282425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:38
litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Štrba
(1958)
Mimozemšťan
Položka č.: 282424Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:36
lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Navrátilová
(1956)
Pohlednice s podpisem
Položka č.: 282423Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:34
pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Nedomanský
(1944)
Fotografie s autogramem
Položka č.: 282422Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:32
fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vrátný?
Krajina
Položka č.: 282421Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:30
olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jákl
Mariánské lázně
Položka č.: 282420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:28
olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zátopková
(1922-2020)
Podpis Dany Zátopkové a dalších
Položka č.: 282419Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:26
12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáčka, J. Suka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře
Položka č.: 282418Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:24
12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kodeš
(1946)
Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966
Položka č.: 282417Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:22
podpisy na pohlednici, pohlednice s textem a podpisem Jana Kodeše a Jana Kukala z Indie 1966, Jan Kodeš byl jedním z největších tenisových bojovníků sedmdesátých let. Dvakrát za sebou, v letech 1970 a 1971, vyhrál antukové French Open. Nejvíce ho však proslavilo wimbledonské vítězství z roku 1973, …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO