-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:10
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horská krajina
Položka č.: 282490Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:08
olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Arnošt Mandler
(1886-1963)
Portrait Lalky
Položka č.: 282451Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karásek
Strach
Položka č.: 282486Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:01
olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282480Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:26
pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:24
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Hubáček
(1938)
Pampelišky
Položka č.: 282447Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:21
monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
J. Hajfler
Luční kvítí
Položka č.: 282475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD J. Hajfler, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dívka se svící
Položka č.: 282408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Petr Strnad
(1935-2020)
Vyšehrad
Položka č.: 282407Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:24
litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Hana Čápová
(1956-2019)
Kohoutek na víně
Položka č.: 282401Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:12
lept, 2013, 13 x 8,8 cm, sign. PD H. Čápová 2013, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Vzducholoď
Položka č.: 282399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:08
litografie, 2011, 14,7 x 22,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Daniela Benešová
(1929)
Stavení v zimě
Položka č.: 282397Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:04
litografie, 1994, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU DBenešová 94, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Daniela Benešová
(1929)
Zimní vesnice
Položka č.: 282396Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:02
litografie, 1983, 10,2 x 12,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1966
Položka č.: 282392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:54
lept, reliéfní tisk, 26 x 7 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Herbert Kisza
(1943)
Hrad na skále
Položka č.: 282390Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:50
lept, 1979, 11,3 x 8,9 cm, sign. PD H. Kisza 79, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Herbert Kisza
(1943)
Rozbřesk
Položka č.: 282389Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:48
lept, 1987, 9,7 x 9,8 cm, sign. PD H. Kisza 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Herbert Kisza
(1943)
Ještěr
Položka č.: 282388Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:46
lept, 1995, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD H. Kisza 95, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Ženy v oblacích
Položka č.: 282387Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:44
lept, 18,7 x 14,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Akt
Položka č.: 282386Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:42
suchá jehla, 2008, 12 x 8,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:34
linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Stařena
Položka č.: 282380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:30
lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 305 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dívka s krystaly
Položka č.: 282379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:28
lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 305 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Plachetnice
Položka č.: 282377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:24
lept, 15,1 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 92/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Portrét dívky
Položka č.: 282376Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:22
lept, 15 x 6,3 cm, sign. PD K. Šafář, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Avia B.H1
Položka č.: 282374Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:18
litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník
Položka č.: 282373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:16
litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Koně
Položka č.: 282366Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:02
kolorovaná litografie, 1947, 13 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec 47, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na saních
Položka č.: 282365Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 14:00
kolorovaná litografie, 1982, 17 x 24 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu