Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Žába v šálku
No.: 32Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:31
tuš, papír, 15 x 19,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V.…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**6 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maminka
No.: 31Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:30
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Kostel
No.: 27Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V.…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
No.: 21Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The…
Current price: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
No.: 9Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:08
tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The St…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Židle
No.: 4Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:03
tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Telefon
No.: 1Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 300 CZK (13 €)
Jiří Slíva
Insect Trio
No.: 24Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:23
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Jiří Slíva
Přípitek v trenkách
No.: 12Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:11
litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Jiří Slíva
Cabernet Hero
No.: 10Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:09
litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Jiří Slíva
Café Poesie (Prévert)
No.: 8Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:07
litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jiří Slíva
Adam + Eva + Víno
No.: 6Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:05
litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Bím
Vzhůru do oblak
No.: 1Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:00
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Mořský svět
No.: 83Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Akt na koni
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04
Učedníci pod Golgotou
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Barbora
No.: 41Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Lesní zátiší
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Indián s henryovkou
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 38Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Sklopený zrak
No.: 33Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00
Current price: 50 CZK (3 €)
Sklopený zrak
No.: 32Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58
Current price: 50 CZK (3 €)
Ves u přehrady
No.: 31Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Petrov
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Lanškroun
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46
Current price: 50 CZK (3 €)
Česká krajina
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36
Current price: 100 CZK (5 €)
Krajina s poli
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
V lese
No.: 11Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32
Current price: 50 CZK (3 €)
Pobřeží
No.: 10Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30
Current price: 50 CZK (3 €)
Krajina s Řípem na pozadí
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28
Current price: 300 CZK (13 €)