-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na kluzišti
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:39
litografie, akvarel, 1971, 17 x 24 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jesličky
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:38
litografie, akvarel, 23 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Rybář
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:35
litografie, akvarel, 7 x 10,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kapela
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32
litografie, akvarel, 1969, 17 x 24 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
U vody
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:31
litografie, akvarel, 16,5 x 24 cm, sign. PD A. Moravec, přehlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Bíčí zápas
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30
litografie, akvarel, 1967, 17 x 28 cm, sign. LD A. Moravec, PF 1938, ohlý pravý horní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků …
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Lyžaři (PF 1944)
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:26
akvatinta,mezzotinta, 1943, 14,5 x 8 cm, sign. PD, papír na horním okraji (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Josef Sahula
Podzimní městečko
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:25
litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
M. Nováček
Jablíčka
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:23
dřevořez, 1975, 7,3 x 4,6 cm, sign. PD M. Nováčik, LD p. f. 1976, ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Roman Jurkas
(1965)
Nechtěla mi říct své jméno... (P. F. 1996)
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:18
serigrafie, 1995, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU Roman Jurkas, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Hlava margarétka (PF 1982)
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:15
suchá jehla, 1981, 11,5 x 7,6 cm, sign. DU Karel Chaba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06
litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Martin Wielgus
(1943)
Ženský akt s růži - PF
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:59
litografie, 1989, 19,4 x 10,7 cm, sign. PD Martin Wielgus 89, 195/200, PF, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, poté žák A. Fišárka na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Volejník
(1939-2009)
PF 1969
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:57
litografie, 1968, 15,8 x 9,3 cm, sign. DU Zd. Volejník, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zasněžená ves
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:56
litografie, 1937, 8,5 x 11 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Blanka Velová
(1941)
PF 1990
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52
litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Naděžda Synecká
(1926)
Kůň
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:48
litografie, tuška, papír, 1967, 13,9 x 10,5 cm, sign., PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stavení v zimě
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:45
dřevoryt, 1974, 13 x 18 cm, sign. L. Stejskal 74, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
U baru
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:43
serigrafie, 1989, 10,5 x 15 cm, značeno PD Slíva, PF 1990, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
František Řimnáč
(1951)
PF 1971
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:38
litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Řimnáč, č. 16/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Pergamen
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:31
litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Středověká karafa
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:23
litografie, 1969, 10 x 7,2 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
( )
PF 1992
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:21
suchý pastel, papír, 1981, 20,5 x 15 cm, sign. PD Obertrov, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Rastislav Michal
(1936)
Projížďka na oslovi
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:16
dřevoryt, 1965, 12,5 x 9,6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Paleta - Ex libris František Dvořák
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:11
litografie, 1981, 8,3 x 15,1 cm, sign. PD Michaela L. R., 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiřina Langhammerová
(1939)
Pastýři
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:03
litografie, 10,8 x 8,2 cm, DU J. Langhammerová, č. 9/11, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Kozlovský
(1932-1960)
V Betlémě (zrození)
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:57
suchá jehla, 1954, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Kozlovský 54, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Most
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:50
lept, 1964, 8 x 15 cm, sign. DU Knobloch, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
PF 2001
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
PF 1982
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:46
lept, 1981, 4 x 4 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu