-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Žába v šálku
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:31
tuš, papír, 15 x 19,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maminka
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:30
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Kostel
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Kompozice
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Pr…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:08
tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Židle
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:03
tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Telefon
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Insect Trio
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:23
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Přípitek v trenkách
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:11
litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cabernet Hero
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:09
litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Poesie (Prévert)
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:07
litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Adam + Eva + Víno
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:05
litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Tomáš Bím
(1946)
Vzhůru do oblak
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:00
litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mořský svět
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt na koni
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:04
lept, 1985, 20,8 x 28 cm, sign. PD nečitelně 85, pasparta, 23/40, Antikvariát Dlážděná
-
Neurčený autor
Učedníci pod Golgotou
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Barbora
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Lesní zátiší
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:22
akvarel, papír, 21,5 x 30,5 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Indián s henryovkou
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:04
tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:00
tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:58
tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ves u přehrady
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Petrov
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lanškroun
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Česká krajina
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:36
pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Krajina s poli
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:34
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
V lese
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:32
tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Pobřeží
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:30
tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Krajina s Řípem na pozadí
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:28
olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu