Karel Fiala
PF 1986
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karol Felix
(1961)
Pour Feliciter 1993
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:24
tisk, 1992, 20,7 x 10,2 cm, sign. vzadu Karol felix, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Karol Felix
(1961)
PF 94
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:23
tisk, 1993, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Karol Felix 93, 86/100, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1961
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:20
litografie, 1960, 15 x 11 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1962
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:17
litografie, 1961, 10,8 x 16,7 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s kyticí
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:13
litografie, 7 x 4,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 22/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší se sklenicí a jablkem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:12
litografie, 7 x 10,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 25/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lubomír Dušek
PF 86
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:11
akvatinta, 1985, 10,2 x 8,5 cm, sign. DU L.Dušek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Dajč
PF 81
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:10
lept, 1980, 12 x 7,3 cm, sign. PD J. Dajč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06
kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Cyril Bouda
Zátiší s růží
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Klavír
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:03
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Novoměstská radnice
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Červené srdce
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:00
linoryt, 1976, 7,4 x 10,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 76, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
PF 1984
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:59
zinkografie, pastel, 1983, 12,8 x 6,8 cm, sign. DU Dagmar Berková 83, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Oráč
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Růže (PF 1933)
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:35
tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen (přez text), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Jesličky
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:34
tuš, papír, 11 x 17 cm, originální kresba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Světlu vstříc (PF 1941)
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:31
fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Tři králové (PF 1941)
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:29
litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Klaun a děvčátko (PF 1938)
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:27
litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Tiskař (PF 1944)
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:26
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Sluchátko (PF 1941)
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:23
dřevoryt, 1940, 9,8 x 8,5 cm, značeno PD v dece M., v grafice tištěno Ing. Ota Hradečný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Kniha (PF 1941)
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:22
dřevoryt, 1940, 11,49,5 cm, značeno PD v desce M. , v grafice tištěno: Hana a Václav Jandovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Na saních (PF 1940)
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:21
litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Akt a kůň
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:18
linoryt, 1962, 14 x 10 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, P. F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:17
linoryt, 1963, 10 x 15 cm, sign. PD Emil Kotrba 1963, Mnoho štěstí a radostnou pohodu v novém roce 1964 Emil Kotrba s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Kobliha
(1877-1962)
V. Dyk
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:16
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Román Károly
(1900-1957)
PF 1935
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:14
lept, 20 x 14,5 cm, sign. PD Román Károly, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)