U moře
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Akt dívky s listem
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:46
olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Svatý František Borgiáš
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:44
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Svatá Filoména
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Memento mori
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:40
podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Věž pod sněhem
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:30
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Krajina se snopy
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Zima pod Antýglem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:10
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vybraná společnost
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:08
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Hlavy
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Komárek
Hrdličky (PF 1983)
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:45
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Vladimír Komárek
Ruce
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Komárek
Ruce za hlavou (PF)
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Na cestě, PF
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:39
1 x tuš, papír, 1x litografie, 1978, 1973, 10,5 x 20,5; 15 x 10,5 cm, PD monogr. VF, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Dimitrij Kadrnožka
PF, Bez názvu
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:38
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1991
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:32
litografie, 1990, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Kamil Lhoták
PF 1988
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kamil Lhoták
PF 84
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27
litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
PF 89
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26
litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
PF 1983
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:21
lept, 1982, 10 x 6,5 cm, sign. PD, č. 27/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Beneš
Kapr
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:16
litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 51/200
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Karel Beneš
Tři králové
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:15
litografie, 1982, 12 x 8,5 cm, sign.DU K. Beneš 82, č. 76/200
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Antonín(Jeňýk) Pacák
(1941-2007)
Slunce (PF 1991)
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:13
dřevoryt, 1990, 12 x 8,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 90, č. 31/100, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milan Erazim
V pohybu (PF 91)
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:12
litografie, 1998, 11 x 8,5 cm, sign. PD M. Erazim 98, č. 50/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Kulhánek
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:11
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Otakar Štembera
(1914-1999)
Mrazík
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:10
litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Pyramidy (PF 1977)
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:51
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Alois Moravec
Betlém
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:44
litografie, akvarel, 1976, 22,8 x 15,6 cm, sign. PD A. Moravec, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Čápi
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:43
litografie, akvarel, 1980, 14,8 x 22,8 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Na loďce (PF 1971)
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:42
litografie, 1971, 16 x 22,8 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)