Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
František Hora
(1913-2004)
Podřipsko
No.: 278033Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:52
linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Honsa
(1876-1937)
Lilium auratum
No.: 278004Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:30
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
J. Kaiser
Tulipán
No.: 277984Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:18
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
No.: 277127Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Bohumil Ceplecha
(1926)
Tři hlavy
No.: 274461Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:16
dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , studied by Prof. Bouda, Salcman and Lidický, regular contributor to the humorous journal Dikobraz (Porcupine)
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Rudolf Ducháč
(1925)
Mostecká věž a Karlův most
No.: 274454Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:14
litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the member of The Central Czech Association of Fine Artists
Current price: 140 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Zbyněk Kočí
Autoservis
No.: 274396Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:02
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
František Peterka
(1920-2007)
Ze sna
No.: 268080Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Hrad
No.: 268078Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:22
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Dana Holá-Charvátová
(1938-2007)
Dana Vlachová
No.: 266903Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 19:34
suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Miroslav Vašíček
Probuzení jara
No.: 264702Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 18:40
fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jaroslav Štika ?
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278799Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2023 20:50
tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Zdeněk Pidrman
Pohled na Kampu
No.: 279486Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:53
fotografie, 1973, 18,2 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Pidrman
Čertovka, pohled na mlýn
No.: 279487Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:52
fotografie, 1973, 18,1 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Hanzl
Karlův most v zimě
No.: 183862Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:47
photo, 5,9 x 8,3 cm, signed at the back by author´s stamp, , slightly crumpled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Lyže
No.: 244388Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:44
bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 27,2 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 450 CZK (19 €)
Spickendorf
No.: 268946Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
U okna
No.: 273948Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:28
akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na saních
No.: 273778Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:27
watercolor, ink, pencil, paper, 30 x 20 cm, signed lower/left Old. Cihelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Postva mezi dvěřma
No.: 279604Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:37
litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
(1920-2007)
Strom
No.: 279564Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:32
litografie , 11,8 x 8,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dalmatýn
No.: 279586Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:22
litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Odraz v zrcadle ve tvaru oka
No.: 279596Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:11
litografie, 12,3 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Zima
No.: 279509Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 19:06
pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Kvítí
No.: 279508Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:20
litografie, 1985, 10 x 6 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 126/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Tažný kůň
No.: 279507Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:15
litografie, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 250 CZK (11 €)
Charles Pinet
(1867-1932)
Notre Dame
No.: 279546Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:14
lept, 12,5 x 7,7 cm, značeno PD v desce Eau forte Parch. Pinet, podle předlohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Alois Moravec
Hrad Kámen u Pacova
No.: 279550Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:10
lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Alois Moravec
Rybáři
No.: 279551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2023 18:09
lept, 1950, 15,7 x 23,5 cm, sign. PD Amoravec 1950, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids