František Antonín Jelínek
Portrét dívky
No.: 274028Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 18:50
olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Marek Rozehnal
(1982)
Úsměv
No.: 266580Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:38
kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jana Reinerová
Dvorky Malé Strany (Sudek)
No.: 275080Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:36
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Petr Fišárek
Mezipřistání
No.: 227136Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:19
akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice IV.
No.: 268281Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:14
olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Petr Fišárek
Kompozice IX.
No.: 268292Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice XI.
No.: 268294Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:10
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Město
No.: 268280Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Fišárek
Kompozice X.
No.: 268293Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:06
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Skramlík
(1860-1936)
Děti u krbu
No.: 270108Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:40
pastel, karton, 45 x 33,5 cm, sign. PN J. Skramlík, rám, Jan rytíř Skramlík, uváděn též jako rytíř z Cronreuthu (1860 – 1936), malíř a operní pěvec. V letech 1876-1878 studoval na pražské malířské Akademii. Poté odchází na 8 let do Mnichova, kde studuje na Akademii u profesora Wilhelma Lindenschmidt…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Fero Sivko
Zelenáč
No.: 259956Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:36
akvarel, tuš, papír, 1967?, 29 x 40,5 cm, monogr. PD F. S., rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Viktor Ostapčuk
Karlův most
No.: 277818Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30
olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Pozdrav od čerta
No.: 274523Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Josef Navrátil?
Dvě postavy
No.: 252537Auction price: 100 CZK (5 €)
tuš, papír, 3,5 x 2,7 cm, rám, miniatura, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 258579Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:23
Current price: 400 CZK (17 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 259863Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Kompozice II.
No.: 259864Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:21
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
K. Krechler
Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique
No.: 266314Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:18
kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Božena Hliněnská - Khunová
(1906-1992)
No.: 258286Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:11
olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Lia Ascoli
Řeholník
No.: 276984Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:01
uhel, křída, papír, 25 x 19,2 cm, sign. LD L. Ascoli, zahnědlý a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Artmen
Pohled na Pražský hrad
No.: 264176Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Naděžda Synecká
(1926)
Zastavení
No.: 268863Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:46
lept, 20,5 x 20 cm, sign. DU K. Synecká, pasparta, č. 28/100, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hol…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
Zdeněk Strouhal
(1939)
Ženský akt
No.: 278338Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:45
suchá jehla, 1995, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD Zd. Strouhal 95, rám, č. 18/28, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Maria la Roche
(1870-1952)
Marburg an der Lahn
No.: 276280Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:41
litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Halla
(1926-1988)
No.: 275879Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Kampa
No.: 273967Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:21
litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova I.
No.: 262815Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:20
litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova II.
No.: 262816Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:19
litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova III.
No.: 262817Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Coufal
Z Českého Krumlova IV.
No.: 262818Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:17
Current price: 100 CZK (5 €)