Antonín Homolka
(1909-1964)
Stavení
Položka č.: 280722Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 280711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Klaun
Položka č.: 280709Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 278856Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:56
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Antonín Majer
(1882-1963)
U potoka
Položka č.: 278855Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:54
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Josef Herčík
(1922-1999)
Belveder
Položka č.: 278851Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:50
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Olga Vychodilová
Provazochodkyně
Položka č.: 278844Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:44
lept, 11,8 x 8,4 cm, sign. PD Olga Vychodilová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Maxmilián Švabinský
Vrba ve větru
Položka č.: 278842Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2024 14:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Káně rousná (samice)
Položka č.: 280797Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:27
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Moták lužní (samice)
Položka č.: 280796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:25
kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis v…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Luňák červený (samec)
Položka č.: 280795Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 22:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Josef Říha
(1920-1994)
Pražská architektura
Položka č.: 279632Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:38
litografie, 1976, 31 x 21,7 cm, sign. PD J. Říha 76, a.t., lehce zažloutlý pappír, u levého okraje pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Eduard Milén
(1891-1976)
Václavské náměstí
Položka č.: 279629Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Antonín Burka
(1896-1947)
Kostlivec (ex libris Fr. Klein)
Položka č.: 278651Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:10
dřevoryt, 7,5 x 7,2 cm, sign. PD A. Burka, značeno LD v desce AB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Jozef Baruch
(1896-1966)
V lese (ex libris Karel Janáček)
Položka č.: 278647Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:02
dřevoryt, 8,5 x 6,8 cm, značeno PD v desce JB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Jozef Baruch
(1896-1966)
Váza s květinami (Moje kniha Lidka Kučíková)
Položka č.: 278646Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:00
ocelorytina, 10,3 x 7 cm, značeno v desce LD B, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Jozef Baruch
(1896-1966)
Muž v kroji (ex libris Hubert Sekera)
Položka č.: 278643Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:57
dřevoryt, 1923, 7 x 4,9 cm, značeno v desce LD JB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Josef Baruch
(1892-1966)
Ptáček (ex libris Fanuše Adolfová)
Položka č.: 278614Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 20:38
dřevoryt, 10,8 x 6,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Domov I.
Položka č.: 278035Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:42
dřevoryt, 1975, 30 x 39,7 cm, sign. PD M. Houra 75, a.t., papír lehce ohmataný, levý dolní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Karel Štěch
(1908-1982)
Chlapec v tričku
Položka č.: 278025Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:32
dřevoryt, 31,4 x 23,3 cm, sign. PD K. Štěch, papír lehce zažloutlý / zašlý a lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dům na kopci
Položka č.: 278007Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ryby
Položka č.: 277183Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Štefka
Noční podnik
Položka č.: 275812Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:06
kvaš, papír, 1979, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Neurčený
Loď v zálivu
Položka č.: 274432Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04
akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Hráči karet
Položka č.: 270449Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Linie
Položka č.: 270447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Chalupy na podzim
Položka č.: 269482Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Theodor Pchálek
(1904-1992)
Zátiší s broskvemi
Položka č.: 268062Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:34
olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohuslav Coufal
(1895-1969)
Český Krumlov
Položka č.: 268046Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:30
litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Galerie Platýz
Položka č.: 264943Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:42
ocelorytina, 9,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 195/200, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)