Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Kalous pustovka (samice)-pohled vlevo
No.: 257416Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:16
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Peter Imrich
Jasná Bratislava
No.: 255116Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 19:06
linoryt, 1976, 23,5 x 71,5 cm, sign PD Peter Imrich, rám, 131/150, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Kostelní věže
No.: 243748Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 18:02
dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Josef Velčovský
Finský les
No.: 277933Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 21:04
litografie, 24,3 x 33,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 18/80, pravý horní růžek papíru naražený; u pravého dolního rohu šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, p…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Miroslav Huptych
Tolik pravdy
No.: 275450Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 20:18
collage, 1992, 28 x 19 cm, signed lower/right Huptych 92, rám, paper crumpled, yellowed spots on the paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jana Reinerová
Radniční schody
No.: 275077Auction price: 11.500 CZK (480 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 19:44
olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 11.500 CZK (480 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Josef Velčovský
Loďky v odlivu
No.: 268704Auction price: 7.900 CZK (330 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2024 18:18
litografie, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 42/80, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The Natio…
Current price: 7.900 CZK (330 €)
Koudelka
Ženský ležící akt IV.
No.: 279914Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2024 18:01
tužka, papír, 1976, 45 x 62,5 cm, sign. PU Koudelka 15/3/76, skica, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Koudelka
Ženský ležící akt V.
No.: 279915Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2024 18:00
tužka, papír, 1976, 45 x 62 cm, sign. PD Koudelka 21/6/76, skica, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dotek lodi
No.: 279848Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:21
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman o…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zrcadlo
No.: 279849Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:20
litografie, 18,3 x 12,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 26/90, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and cha…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Zakotvená loďka
No.: 279845Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:17
lept, 1974, 12,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Pileček 74, rám, č. 34/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Měsíční svit
No.: 279862Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2024 18:01
tisk, 24,8 x 15,5 cm, sign. PD Vsoukup, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Karel Stolař
Pražské mosty
No.: 259345Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 50 cm, sign. PD K. Stolař, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Rudolfinum
No.: 279835Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:22
akvatinta, 2019, 18 x 15 cm, sign. PD Teo Alena? 2019, č. 3/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Vlastimil Hofman
(1914-?)
Pohled ze Střeleckého ostrova
No.: 279832Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:19
litografie, 1956, 29,4 x 40,9 cm, sign. PD VlasHofman 1956, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Zima na vesnici
No.: 274145Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2024 18:05
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
František Emler
(1912-1992)
Nádvoří Pražského hradu
No.: 279947Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:48
litografie, 12,5 x 15 cm, sign. PD F. Emler, č. 13/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
František Emler
(1912-1992)
Bruslení na rybníku
No.: 279937Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:38
litografie, 1979, 7 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler, rám, č. 11/100, DU věnování autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Podzim II.
No.: 279929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:37
serigrafie, 1998, 18,6 x 9,6 cm, sign. PD Vsoukup 98, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Píseň
No.: 279930Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:36
serigrafie, 1980, 15,8 x 8 cm, sign. PD V Soukup 80, č. 44/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Alois Mikulka?
Cirkus
No.: 279926Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, papír, 7,7 x 30,5 cm, nerealizované ilustrace, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Vltava pod Vyšehradem
No.: 279827Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2024 18:14
litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, E. K. Liska, V. Bukovac and R. Ottenfeld at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma, …
Current price: 500 CZK (21 €)
František Emler
(1912-1992)
Vesnice
No.: 279789Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 17:10
akvarel, papír, 18 x 28,5 cm, sign. LD F. Emler, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Josef Vaic
(1884-1961)
Hrad Perštejn
No.: 279788Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 17:08
měkký kryt, 21 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Jožka Baruch
(1892-1966)
Exlibris Lumír Randýsek
No.: 279398Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 16:34
dřevoryt, 1951, 13,2 x 9,1 cm, sign. LD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 170 CZK (8 €)
Karolína Králová
Zvíře v nás
No.: 278277Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:26
dřevořez, 2005, 18,8 x 20,4 cm, sign. PD Králová 2005, č. 3/10, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Peter Fabo
(1983)
Priestor
No.: 278276Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:24
serigrafie, 2005, 23,8 x 20 cm, sign. PD Fabo 05, č. 3/9, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Adéla Janíková
(1981)
Příběhy modré u nás doma
No.: 278265Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:08
litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Sletu zdar!
No.: 258072Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 14:04
dřevoryt, 1931, 7,3 x 5 cm, sign. DU A. Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)