Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Exlibris Vladimír Ipser - návrh
No.: 266633Auction price: 190 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 16:18
tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 190 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Faust
No.: 262552Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:26
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Stará Olomouc
No.: 262543Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:20
linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mostecká věž
No.: 260478Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:18
tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 30 CZK (2 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zasněžený kostelík
No.: 260442Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 14:44
akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
No.: 278625Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
No.: 278624Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Čert (ex libris Al. Kucík)
No.: 278613Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
František Hora
(1913-2004)
Podřipsko
No.: 278033Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:52
linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Honsa
(1876-1937)
Lilium auratum
No.: 278004Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:30
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
J. Kaiser
Tulipán
No.: 277984Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:18
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
No.: 277127Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Bohumil Ceplecha
(1926)
Tři hlavy
No.: 274461Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:16
dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , studied by Prof. Bouda, Salcman and Lidický, regular contributor to the humorous journal Dikobraz (Porcupine)
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Rudolf Ducháč
(1925)
Mostecká věž a Karlův most
No.: 274454Auction price: 140 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:14
litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the member of The Central Czech Association of Fine Artists
Current price: 140 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Zbyněk Kočí
Autoservis
No.: 274396Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:02
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
František Peterka
(1920-2007)
Ze sna
No.: 268080Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Hrad
No.: 268078Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:22
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Dana Holá-Charvátová
(1938-2007)
Dana Vlachová
No.: 266903Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 19:34
suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Miroslav Vašíček
Probuzení jara
No.: 264702Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 18:40
fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jaroslav Štika ?
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278799Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2023 20:50
tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Zdeněk Pidrman
Pohled na Kampu
No.: 279486Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:53
fotografie, 1973, 18,2 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Pidrman
Čertovka, pohled na mlýn
No.: 279487Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:52
fotografie, 1973, 18,1 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jiří Hanzl
Karlův most v zimě
No.: 183862Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:47
photo, 5,9 x 8,3 cm, signed at the back by author´s stamp, , slightly crumpled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Lyže
No.: 244388Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:44
bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 27,2 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 450 CZK (19 €)
Spickendorf
No.: 268946Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
U okna
No.: 273948Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:28
akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na saních
No.: 273778Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 18:27
watercolor, ink, pencil, paper, 30 x 20 cm, signed lower/left Old. Cihelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Postva mezi dvěřma
No.: 279604Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:37
litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
(1920-2007)
Strom
No.: 279564Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:32
litografie , 11,8 x 8,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dalmatýn
No.: 279586Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 18:22
litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)