Pavel Kopp
Praha - Židovský hřbitov
No.: 274922Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:28
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…
Current price: 950 CZK (40 €)
Pavel Kopp
Praha - Karlův most
No.: 274921Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:29
Current price: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Hřbitovní motiv
No.: 259841Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:30
bromostříbrná fotografie, 24,8 x 24 cm, sign. vzadu Kysela, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Před bouřkou
No.: 250862Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:31
Current price: 400 CZK (17 €)
Na Karlově mostě
No.: 250865Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:32
silver bromide photo, 18 x 11,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Žena s vějířem
No.: 250859Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:33
silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tváře Jazzu II.
No.: 282774Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:34
fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Variace na jazzová témata IV.
No.: 282773Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:35
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Na podiu
No.: 282772Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:36
Ladislav Rosík
(1929-2012)
No.: 282778Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:37
fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Tanec III.
No.: 282777Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:38
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Spolu
No.: 282776Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:39
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Májový průvod
No.: 282775Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:40
fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Před koncertem
No.: 282779Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:41
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Lokomotiva
No.: 282771Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:42
fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Vlak
No.: 282770Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:43
fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Noční ulice
No.: 282780Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:44
Current price: 900 CZK (38 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
No.: 275116Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:45
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
No.: 280787Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:46
fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Drahotín Šulla
Po koupeli
No.: 250858Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:47
Current price: 500 CZK (21 €)
Stanislav Tůma
(1950-2005)
Odraz na zdi
No.: 282542Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:48
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Robert Vano
Chateau de Christian Dior
No.: 282818Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:49
fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
František Bělohlávek
(1924)
Bůh
No.: 235354Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:00
dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague
Current price: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Myšlenka
No.: 234085Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:01
dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. B. Bérauger
Píseň Nový denní rozkaz
No.: 234082Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:02
dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
J. Bérová
Ptáček
No.: 232758Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:03
Current price: 40 CZK (2 €)
Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
No.: 237584Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:04
tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Černovský
Černou stezkou
No.: 235356Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:05
litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Dubová
Upřený pohled
No.: 232757Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:06
Current price: 40 CZK (2 €)
J. Ernest
Jan Amos Komenský
No.: 246736Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:07
Current price: 80 CZK (4 €)