-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Kompozice
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:59
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zasněžená věž
Položka č.: 269583Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 19:00
lept, akvatinta, 13 x 6 cm, sign. PD, rám, č. 98/150, u pravého okraje grafika drobounká črná tečka (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Krupps
Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních
Položka č.: 123463Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00
akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šimůnek?
U řeky
Položka č.: 177579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:02
tempera, papír, 32 x 41 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Vranov
Položka č.: 177598Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:04
akvarel, běloba, papír, 1952, 21,5 x 15 cm, sign. LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tůňka
Položka č.: 177801Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Žena v brýlích
Položka č.: 179093Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:08
tužka, papír, 23 x 23 cm, monogr. LD PS 58, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Makovec
Z bažantnice
Položka č.: 186086Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10
olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Zimní krajina
Položka č.: 196325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:14
olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Čech
Rýžoviště u Harrachova
Položka č.: 201121Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:16
tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
I. Hájek
Ze zahrady
Položka č.: 206235Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18
olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa s rybníčkem
Položka č.: 206238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20
olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
Položka č.: 207006Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
monogramista JK
Chalupy na Vysočině
Položka č.: 207008Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:24
olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
Položka č.: 207010Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:26
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Skořepová
(1954)
Krajina
Položka č.: 207615Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:28
akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Václavík
(1898)
Krajina s cestou
Položka č.: 207966Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:30
akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nový
Horská krajina
Položka č.: 211311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Werner Haselhuhn?
(1925-2007)
Krajina
Položka č.: 212333Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:34
olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1906-1940)
Strom
Položka č.: 212489Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:36
uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holeček
Pohled na Karlův most
Položka č.: 214103Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
Položka č.: 214661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40
olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
Položka č.: 214668Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav J. Černý
(1935-2007)
Starý strom
Položka č.: 215249Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:44
suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Vernerová
(1932)
Cesta k chalupě
Položka č.: 219793Vyvolávací cena: 675 CZK (29 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:46
pastel, karton, 1986, 19 x 29 cm, sign. PD A. Vernerová 1986, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 675 CZK (29 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jan Kukla
Zimní krajina
Položka č.: 220209Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:48
kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Neznámý autor
Rybník
Položka č.: 221028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:50
tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Miller
(1907-?)
Skály
Položka č.: 221370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:52
olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
Položka č.: 222016Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO