V. Fanta
Horská krajina
Položka č.: 260247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:04
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Petr Dillinger
(1899-1954)
Vltava u Zlíchova
Položka č.: 269366Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:03
lept, 29 x 37 cm, sign. PD Petr Dillinger, pasparta, č. 34/100, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Olga Vychodilová
Akt dívky s pohárem vína
Položka č.: 269272Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:47
lept, 12,3 x 8,8 cm, sign. DU O. Vychodilová, č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Volf
(1897-1983)
Akt dívky
Položka č.: 269273Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:46
pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Václav Mezera
Temná duše
Položka č.: 269301Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:41
lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Hejda
(1927)
Ženský akt
Položka č.: 269271Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:39
tuš, papír, 22,1 x 12,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Mořská panna
Položka č.: 269302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:38
litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Loutka
Položka č.: 269287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:35
linoryt, 1964, 36,5 x 14 cm, sign. Jaroslav Šváb 64, č. 18/18, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku č…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alena Laufrová
Kafka
Položka č.: 269295Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:30
lept, 22 x 15 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, č. 1/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
I. Krňanský
Ostrvá (Vysoké Tatry)
Položka č.: 266318Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28
olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Hrátky na ledě
Položka č.: 269278Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:26
lept, 1964, 9 x 20 cm, sign. PD Zděnka Táborská- Kab, PF 1965, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdenka Kabátová- Táborská
(1933)
Divertimento I.
Položka č.: 269296Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:24
lept, 20 x 16 cm, sign. PD Zdenka Kabátová Táborská, 27/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Vesnice
Položka č.: 269289Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:22
lept, 1962, 12 x 13 cm, sign. PD L. Jandová 62, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Cesta do vesnice
Položka č.: 269292Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:19
lept, 1964, 15,5 x 22 cm, sign. PD Jandová 64, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
H. Blum
Zimní krajina u řeky
Položka č.: 269397Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:08
olej, karton, 1954, 23 x 29 cm, sign. PD H. Blum, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Alena Antonová
Kytice ´80
Položka č.: 269267Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:07
lept, 1980, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 80, 66/60, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Pastevec
Položka č.: 269269Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:06
dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 K. a L. Vaníčkovi
Položka č.: 269311Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:05
dřevoryt, 1972, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Jaroslav Krejčíř s rodinou
Položka č.: 269313Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:03
dřevoryt, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Václav Poppe
Položka č.: 269314Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:02
dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
PF 1974 Václav Poppe
Položka č.: 269315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:01
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Róna
Chlupaté nemluvně
Položka č.: 269156Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 18:25
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Odhadní cena: 9 000 - 14 000 Kč CZK
Kamila Ženatá
Hlubina
Položka č.: 269109Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:41
olej, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá, studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific i…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
Kamila Ženatá
Příběh o nás
Položka č.: 269110Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2023 17:39
olej, plátno, 1995, 100 x 100 cm, sign. LD Kamila Ženatá 95, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Kamila Ženatá je malířka, multimediální umělkyně, terapeutka a autorka literárních textů. Vystudovala AVU a je členkou několika uměleckých spolků. Vystavuje u nás i v zahraničí, například v Německu, J…
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK
Marie Vindišová
PF 78
Položka č.: 269070Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:52
litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Holler
(1903-1982)
Položka č.: 269066Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:48
litografie, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Holler, autorský tisk, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Marie Michaela Šechtlová
Váha
Položka č.: 269063Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:45
lept, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, č. 21/100, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hana Storchová
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 269060Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Kočár
Položka č.: 269059Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:41
lept, 1980, 16 x 30 cm, sign. PD J. Pavlík, č. 5/20, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milan Martinec
Ptáč, Dítě
Položka č.: 269055Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:37
1 x lept, 1 x linoryt, 10 x 13; 10 x 9 cm, sign. PD Milan Martinec, sign. PD Martinec, žák prof. K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)