-
Jan Kavan
(1947)
Torzo aktu
Položka č.: 274038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Kompozice
Položka č.: 274034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 15:00
serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Sova
Položka č.: 274026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:58
lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:56
linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:54
linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:52
linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Plzeň
Položka č.: 273983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:50
dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Grečner
(1944)
Salome
Položka č.: 273971Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:48
lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Erazim
(1946)
Noční obloha
Položka č.: 273957Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:46
akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Pták člověk
Položka č.: 273951Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Strom
Položka č.: 273859Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:42
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:40
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
Položka č.: 267729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:38
dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:36
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:34
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Vladimír Levora
(1920-1999)
Letní nálada
Položka č.: 263182Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:30
akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
V kuchyni
Položka č.: 263041Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:28
lept, 1913, 6,5 x 4,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pa…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bašata
Zátiší s jablky
Položka č.: 262210Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:26
pastel, papír, 1968, 24 x 34 cm, sign. PD JBašata 68, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Walterová
(1947)
Pytlák
Položka č.: 255589Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:24
lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek
Položka č.: 222013Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Procházka v horách
Položka č.: 215531Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:08
lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
Položka č.: 211274Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
Položka č.: 180254Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:04
glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO