Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rozsévač
Položka č.: 211944Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:40
litografie, 1942, 32,5 x 41,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, dole značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítky autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)