-
František Tichý
(1896-1961)
Hlava mnicha (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,6 cm, sign. DU Tichý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Dívka na trhu
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Francois Louis Schmied
(1873-1941)
Athene
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 1930, 40,5 x 28,5 cm, sign. PD F. L. Schmied, rám, č. 1/60
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína I.
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 47 x 35,5 cm, monogr. LD v desce FK, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvatinta, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Ferdinand Jean Luigini byl francouzský malíř a grafik. Narodil se v Paříži, kde také studoval na École des Beaux-Arts. Jeho umělecký styl se pohyboval mezi impresionismem a realismem, přičemž čerpal inspiraci z francouzského venkova a městsk…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Pátek 13.
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1981, 29,8 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, rám, č. XII/XX, Jiří Šalamoun byl český výtvarník, ilustrátor a autor kreslených filmů a plakátů. Jeho známým dílem je kreslený Maxipes Fík. Kromě knihy se podílel i na animovaném seriálu, uváděném zejména v televizní sérii večerníčků, žák p…
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Vacátko
(1873-1956)
Jeleni v říji
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1903, 45,5 x 64,5 cm, na kameni sign. PD Vacátko 1903, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Kytice
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný dřevoryt, 39 x 30,2 cm, sign. PD F. Kobliha, A.T., papír je lehce zašpiněný, na horním okraji má papír stopy po lepence, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Květinový motiv
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Karel Postl
(1774-1818)
Praha
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept s akvatintou, 34 x 45 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Japonka II
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Pygmalion a Galeta
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., žák…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Rytíři
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Hledící
Položka č.: 341Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce IV
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Válek, Bára Melis
(1954)
Akt s kresbou kyvadlem I
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie na kartónu s kresbou kyvadlem, 55,5 x 38 cm, LD Válek, PD B. Melis, rám
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Akt
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 2018, 75,5 x 56 cm, sign. PD Alexandrov 18, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Modigliani
Položka č.: 329Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, monotyp ,papír, 56 x 75 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gennadij Alexandrov
(1949)
Fibonnaciho spirála
Položka č.: 328Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 2020, 32,6 x 32,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 6/50, Antikvariát Dlážděná, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO