Pavel Šimon
(1920-1958)
Staré stavení v Šárce
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:18
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Spěváček
(1973)
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Tančící dům 2
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Pnětluky
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Miroslav Mužík
České Středohoří
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mirosalv Mužík
Bořeň - Bílina
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Miroslav Mužík
Jezero Braňany
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Tančící dům
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Bořeň z Kyselky
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Růžové stromy
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Spiele, Ex Libris
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Jablko
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Milostný akt, Ženský akt
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:50
2x lept, 1978; 1975, 10,5 x 17; 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Lacina 78, DU Lacina, č. 70/70, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Cita
(1926)
Diptych
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
František Burant
(1924-2001)
Pištec
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:42
suchá jehla, 25 x 11 cm, sign. PD F. Burant 1981, č. 7/80, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Viktor Stretti
(1878-1957)
Pražské benátky
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:38
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Alois Mikulka
(1933)
Zajíček Karatista
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:21
tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 12 x 18 cm, studoval u J. Bruknera na ŠUŘ v Brně a u prof. J. Želibského na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Bidlo
Šest medvědů s Cibulkou - studie
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:10
tuš, papír, 1972, 31 x 19,5 cm, sign. LD VBidlo 72
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vasil Stanko
Hlava 4
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:04
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Alex Sander
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:01
olej, plátno, 2006, 90 x 70 cm, sign. PD Alex Sander 06
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Karel Oberthor
Loket
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:56
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Karel Svolinský
Dívka na louce
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:20
tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zastavení v čase
Položka č.: 677Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:16
litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…
Boris Jirků
Ženský akt
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:13
lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Josef Jíra
(1929-2005)
Oči
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:05
litografie, 1980, 15 x 10,5 cm, sign. PD J. Jíra 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Boris Jirků
Před zrcadlem
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:03
lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Václav Fiala
(1964-1980)
Venuše
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:53
litografie, 41,5 x 30 cm, sign. PD V. Fiala, č. 5/13, Antikvariát Dlážděná
Tomáš Švéda
Cizokrajný květ
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:50
pastel, papír, 2008, 29 x 19,8 cm, sign. PD T. Švéda 2008, rám, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
San Gimignano
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:46
lept, 29,8 x 36,7 cm, sign. PD Mario Stretti, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Roman Sejkot
(1963)
Sin II.
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 10:45
bromostříbrná fotografie, 1994, 34,5 x 50,5 cm, sign. PD Roman Sejkot 30.12.1994, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu