Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
No.: 282782Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
No.: 282783Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
No.: 282784Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zámek
No.: 282785Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:13
fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Berteaux a Desmoulius
Malířská škola
No.: 282786Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:06
mědirytina, 1780, 24 x 36,6 cm, značeno v desce PD Berteaux et Desmoulius 1780 a.f; DU pod grafikou vepsáno tužkou Duplessis - Berteause 1747 - 1813 zum Tais, zašlý papír, s drobnými žlutými tečkami, v levých rozích papíru skvrny od polití, papír na okrajích na třech místech natržen, v rozích pokrče…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jan Melena
(1986)
Pták
No.: 282787Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:44
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jan Melena
(1986)
Volavka
No.: 282788Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:43
Marie Červenková Pešková
Boty
No.: 282789Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:09
kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Igor Podolčak
Dvojice / Pair
No.: 282790Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:50
lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 282791Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:28
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 282792Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:27
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Renata Kubínová-Nováková
Kostky jsou vrženy
No.: 282793Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:38
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Karel Benetka
Snobské sídlo
No.: 282794Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:03
sítotisk, 35 x 25,5 cm, sign. PD Benetka, č. 108/120, DU Snobské sídlo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ivan Komárek
Plešoun
No.: 282795Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:31
litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana
Jana Krotká
(1950)
V objetí
No.: 282796Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:35