Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
Položka č.: 282782Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
Položka č.: 282783Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
Položka č.: 282784Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zámek
Položka č.: 282785Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:13
fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Berteaux a Desmoulius
Malířská škola
Položka č.: 282786Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:06
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Melena
(1986)
Pták
Položka č.: 282787Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:44
tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jan Melena
(1986)
Volavka
Položka č.: 282788Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:43
Marie Červenková Pešková
Boty
Položka č.: 282789Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:09
kombinovaná technika, 1981, 53,5 x 38 cm, sign. PD Marie Červenková 81, rám, mírně zvlněný papír , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Igor Podolčak
Dvojice / Pair
Položka č.: 282790Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:50
lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
Položka č.: 282791Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:28
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
Položka č.: 282792Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:27
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Renata Kubínová-Nováková
Kostky jsou vrženy
Položka č.: 282793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:38
art protis, 1997, 71 x 67,5 cm, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Karel Benetka
Snobské sídlo
Položka č.: 282794Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:03
sítotisk, 35 x 25,5 cm, sign. PD Benetka, č. 108/120, DU Snobské sídlo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolán…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ivan Komárek
Plešoun
Položka č.: 282795Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:31
litografie, 1993, 42 x 59 cm, sign. PD I . Komárek, č. 11/80, PD inkoustové razítko 27, února 1993, mimo tisk drobné šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců