• Dubová

    Upřený pohled

    No.: 232757

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    No.: 246736

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:07

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wieslaw Garbolinski

    (1927-2014)

    Obrazy Wieslaw Garbolíńsky

    No.: 254283

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:08

    tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Heřman

    Den

    No.: 235393

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:09

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Jiří Hilmar

    No.: 267381

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:10

    tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Aantiqari.at Radhošťská, , member of the groups Gerade and Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    No.: 242388

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:11

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    No.: 237577

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:12

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    No.: 262642

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:13

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    No.: 262641

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:14

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    No.: 237574

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:15

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    No.: 234096

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:16

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    No.: 234093

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:17

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    No.: 234092

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    No.: 245318

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:19

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neumann

    Babička

    No.: 246712

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:20

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neumann

    Muž z profilu

    No.: 228529

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:21

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neumann

    Kolibřík

    No.: 228527

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:22

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:23

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    No.: 234130

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:24

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Klaun

    No.: 232761

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:25

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Ptáčci

    No.: 232753

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:26

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:27

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:28

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:29

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Nationalpark Krkonoše

    No.: 254304

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:30

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, při okrajích pokrčený a otřepený papír, na několika místech podlepeno, několik bílých skvrnek v horní části, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    IN MEMORIAM

    No.: 254293

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:31

    tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    České umění XIX. století

    No.: 267382

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:32

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Národní galerie v Praze

    No.: 254288

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:33

    tisk, plakát, 57 x 82 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Off Program… příští vlna

    No.: 254272

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:34

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zelené listy ( PF 2012)

    No.: 254077

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:35

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.