-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234103Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:42
uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét muže
Položka č.: 234099Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:43
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
Položka č.: 229967Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:44
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
Položka č.: 229949Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:45
mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u cesty
Položka č.: 229947Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:46
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tůňka
Položka č.: 177801Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:06
olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:12
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa s rybníčkem
Položka č.: 206238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:20
olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
Položka č.: 214661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:40
olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rybník
Položka č.: 221028Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:50
tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
Položka č.: 222016Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:54
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Trosky
Položka č.: 260171Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:22
olej, plátno, 35 x 61 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Horská vesnice
Položka č.: 267978Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:52
akvarel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:02
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 282752Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:14
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 282753Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:16
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO