• Jiří Pařík

    Tvář

    No.: 225215

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:26

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:44

    lept, 11,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    No.: 225433

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:46

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:48

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    No.: 226142

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:50

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    No.: 227626

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 18:36

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:40

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Neumann

    Kolibřík

    No.: 228527

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:52

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    No.: 228529

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:54

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:56

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Wien I

    No.: 228826

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:58

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    No.: 228889

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:18

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    No.: 229932

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:04

    dřevoryt, 4 x 6 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Domek u cesty

    No.: 229947

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:39

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Zasněžené chalupy

    No.: 229949

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:00

    mědirytina, 7 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    No.: 229952

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:02

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    No.: 229954

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:04

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    No.: 229967

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:06

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:08

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230306

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:27

    etching, 2016, 30,5 x 20 cm, signed lower/right Velikov 2016, 16/30, printed on handmade paper Fabriano, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230307

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:26

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230308

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:25

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230309

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:24

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230310

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:23

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    No.: 230311

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:22

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:10

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    No.: 231334

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:12

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • K. Doležal

    Těžké sny

    No.: 231460

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • J. Kincl

    No.: 232703

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:14

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    No.: 232704

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 19:16

    Current price: 600 CZK (25 €)