Jiří Pařík
Tvář
No.: 225215Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
No.: 225310Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:44
lept, 11,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
No.: 225433Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Monika Abbott
Série Nový les
No.: 226102Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:48
monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Zátiší s bonbony
No.: 226142Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:50
mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 350 CZK (15 €)
Vladislav Bauer
(1928)
Kobylka v trávě
No.: 227626Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:36
dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Domy u řeky
No.: 228259Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:40
Current price: 60 CZK (3 €)
Neumann
Kolibřík
No.: 228527Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Muž z profilu
No.: 228529Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:54
Current price: 50 CZK (3 €)
Chalupa
No.: 228550Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:56
lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Wien I
No.: 228826Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:58
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Erika Molínová
(1927)
Reflexia
No.: 228889Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:18
kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř, Ex libris M.Pařízek
No.: 229932Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:04
dřevoryt, 4 x 6 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 70 CZK (3 €)
Domek u cesty
No.: 229947Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:39
mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Zasněžené chalupy
No.: 229949Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:00
mědirytina, 7 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Jiří Nosek
(1924)
Cesta krajinou
No.: 229952Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:02
litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Jiří Nosek
(1924)
Na procházce
No.: 229954Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:04
litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 60 CZK (3 €)
Ježíš (P.F.X. Polák)
No.: 229967Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:06
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Zapadající slunce
No.: 229969Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:08
linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230306Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:27
etching, 2016, 30,5 x 20 cm, signed lower/right Velikov 2016, 16/30, printed on handmade paper Fabriano, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230307Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:26
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230308Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:25
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230309Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:24
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230310Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:23
Peter Velikov
(1975)
Ilias a Odysea
No.: 230311Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:22
Brýle
No.: 231259Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:10
Current price: 70 CZK (3 €)
Ant. Žižka
Břízky u jezírka
No.: 231334Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:12
olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
K. Doležal
Těžké sny
No.: 231460Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
J. Kincl
No.: 232703Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:14
Current price: 500 CZK (21 €)
T. Šrámek
Zima
No.: 232704Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:16
Current price: 600 CZK (25 €)