Hradčany
No.: 67Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:06
litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Vyšehrad
No.: 64Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:03
litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Staroměstská mostecká věž
No.: 58Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:57
lept, 8,5 x 7,2 cm, značeno v tisku PD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Malá strana
No.: 55Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:54
lept, 10,7 x 7,7 cm, značeno v tisku LD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:14
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Svatopluk Klimeš
Volcanic sand
No.: 63Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 19:02
ash, fire, canvas, 2018, 30 x 40 cm, monogr. K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
Estimate: 38 000 - 48 000 Kč CZK
Ivana Lomová
Scotland
No.: 52Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:51
dry pastel, paper, 1997, 50 x 70 cm, signed lower/middle Ivana Lomová 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Lover
No.: 44Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:43
watercolor, ink, paper, 23,5 x 31 cm, marked on the back with the author's stamp NEPRAKTA and registration number 18118, text below: Yes, it's my lover. But you bought that bottle!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of S…
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
Estimate: 19 000 - 24 000 Kč CZK
Vévodkyně
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:50
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Toy Story: Příběh hraček
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:47
Current price: 100 CZK (5 €)
Toy Story 3: Příběh hraček
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:46
Current price: 100 CZK (5 €)
Total recall
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:45
Current price: 300 CZK (13 €)
Top Gun
No.: 45Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:44
Current price: 500 CZK (21 €)
Terminátor 2: Den zúčtování
No.: 42Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Terminátor 2 - Den zúčtování
No.: 41Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:40
Current price: 200 CZK (9 €)
Tanec s vlky
No.: 39Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:38
filmový plakát, 1990, 42 x 29 cm, americký film, režie: Kevin Costner, hrají: Kevin Costner, 7x Oscar: nejlepší film, režie, scénář, kamera, střih, hudba, mix zvuku, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Rocky
No.: 34Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:33
filmový plakát, 1980, 42 x 29 cm, americký film z roku 1976, režie: John G. Avildsen, hrají: Sylvestr Stallone, 3x Oscar: nejlepší film, režie, střih, utržený levý horní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Associa…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Weber
Rain Man
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:32
filmový plakát, 1988, 40 x 27,8 cm, značeno PD Weber, film USA, žánr: drama, režie: Barry Levinson, herci: Dustin Hoffman, Tom Cruise, ocenění: 4x Oscar, nejlepší film, nejlepší režie (Barry Levinson), nejlepší herec v hlavní roli (Dustinn Hoffman),nejlepší původní scénář (Barry Morrow, Ronald Bass)…
Current price: 100 CZK (5 €)
Pocahontas
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:27
filmový plakát, 1995, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: Mike Gabriel, Eric Goldberg, 2x Oscar: nejlepší původní píseň, nejlepší komediální/dramatická hudba, lehce pomačkáno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Philadelphia
No.: 26Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:25
filmový plakát, 1993, 42,3 x 29,7 cm, film USA, žánr: drama, režie: Jonathan Demme, herci: Tom Hanks, Denzel Washington, ocenění: 2x Oscar, nejlepší herec v hlavní roli (Tom Hanks), nejlepší původní píseň (Bruce Springsteen), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Neúplatní
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:23
filmový plakát, 1987, 42,4 x 30 cm, film: USA, žánr: krimi, režie: Brian De Palma, hrají: Robert De Niro, Kevin Costner, Sean Connery, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herec ve vedlejší roli (Sean Connery), v půlce přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Nesmiřitelní
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:22
filmový plakát, 1992, 41,5 x 29 cm, film USA, žánr: western, režie: Clint Eastwood, herci: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, ocenění: 4x Oscar nejlepší střih, nejlepší herec ve vedlejší roli (Gene Hackman), nejlepší režie (Clint Eastwood), nejlepší film, v půlce přehnuto,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Můj bratranec Vinny
No.: 22Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:21
filmový plakát, 1992, 42 x 29,5 cm, film: USA, žánr: komedie, režie: Jonathan Lynn, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka ve vedlejší roli (Marisa Tomei), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Mlčení jehňátek
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:19
filmový plakát, 1991, 41,5 x 29 cm, film: USA, žánr: horor, režie: Jonathan Demme, hrají: Jodie Foster, Anthony Hopkins, ocenění: 5x Oscar, nejlepší film, nejlepší reržie (Jonathan Demme), nejlepší herec v hlavní roli (Anthony Hopkins), nejlepší herečka v hlavní roli (Jodie Foster), nejlepší adaptov…
Current price: 200 CZK (9 €)
Misery nechce zemřít
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:18
filmový plakát, 1990, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Rob Reiner, ocenění: 1x Oscar, nejlepší herečka v hlavní roli (Kathy Bates), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Mafiáni
No.: 18Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:17
filmový plakát, 1990, 42 x 29,3 cm, film: USA, žánr: drama, režie: Martin Scorsese, hrají: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci, ocenění: 1 Oscar, nejlepší herec ve vedlejší roli (Joe Pesci), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Hon na ponorku
No.: 14Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:13
filmový plakát, 1990, 42 x 29,7 cm, film: USA, žánr: akční, režie: John McTierran, hrají: Sean Connery, Ale Baldwin, ocenění: 1x Oscar, nejlepší střih zvuku, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Hledá se Nemo
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:12
filmový plakát, 2003, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: Andrew Stanton, Lee Unkrich, 1x Oscar: nejlepší animovaný film, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Dracula
No.: 9Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:11
filmový plakát, 1992, 41,3 x 29 cm, film: USA, žánr: horor, režie: Francis Ford Coppola, ocenění 3x Oscar, nejlepší kostýmy, nejlepší masky, nejlepší střih zvuku, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Edith Piaf
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:09
filmový plakát, 2007, 42 x 29,5 cm, film: Francie, VB, ČR, žánr: drama, režie: Olivier Dahan, ocenění: 2x Oscar nejlepší masky, nejlepší herečka v hlavní roli (Marion Cotillard), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)