Jiří Načeradský
Muž s maskou
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
kvaš, tuš, papír, 1992-5, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Michael Rittstein
Čínská vejce
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1990, 51 x 40,5 cm, sign. PD M. Rittstein 90, č. 71/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Michael Rittstein
Muž s rybou
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1996, 54 x 43,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 36/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Michael Rittstein
Automilenci
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 1980, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 8/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Michael Rittstein
WC muži
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
serigrafie, 1981, 27,5 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 14/31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dva až tři
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
... I učinil hvězdy...
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Houpačka
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Posel
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1991, 72 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 29/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Getsemanská zahrada
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Odvalený kámen
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzácný kámen
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Veselý
(1935-2015)
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
tuš, běloba, kombinovaná technika, papír, 1986, 20,5 x 29 cm, sign. PD A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Aleš Veselý
(1935-2015)
Židle
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
tužka, běloba, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Aleš Veselý
(1935-2015)
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
frotáž, kombinovaná technika, papír, 22 x 33,5 cm, sign. PN A. Veselý, rám, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen skupiny Šmidrové
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jan Švankmajer
Bilderlexikon - Nesoustavná anatomie č. 1
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
litografie, ručně kolorovaná, 2024, 43,5 x 28,2 cm, sign. PD Švankmajer J. 2024, rám, č. 47/50, český režisér, výtvarník a animátor. Studoval scénografii na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze v Křižovnické ulici u prof. Richarda Landera a obor režie a scénografie na katedře loutek Divadelní fak…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Jiří Načeradský
Kudlanka zírající
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
akryl, plátno, 2012, 45,5 x 55,5 cm, sign. DU Načeradský 2012, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sá…
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Ivan Komárek
Kytka č. 68
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Rybař
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Soutisk
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1981, 27 x 28 cm, signováno, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Jozef Danglár Gertli
Franz Kafka, Proměna
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
giclée print, 39,3 x 57 cm, sign. PD Jo.Gerli Danglár, č. E.A.
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Jan Gemrot
(1983)
Ucho
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2019, 33 x 44,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2019, č. 118/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Jindřich Novák
(1923-2011)
František Bidlo
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
kombinovaná technika, papír, 1980, 27 x 21 cm, sign. LD autorským piktogramem 80, na zadní straně popsáno autorem, štítek galerie Dílo s popisem, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimo…
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Ráno
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Chiliastika 3
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
litografie, 32 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 1/300, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jan Kotík
(1916-2002)
Zábava
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 16 x 20 cm, sign. PD Kotík, č. 1, papír mírně ohmataný, místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Emler
(1912-1992)
Dívky
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevořez, 42 x 29,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Zátiší se špacírkou a ovocem
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
litografie, 30,2 x 45,7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 63/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jan Kristofori
(1931-2004)
Bez názvu I
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
serigrafie, 53,8 x 33,5 cm, sign. LD Kristofori, č. 34/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů