-
Václav Karel
(1902-1969)
Ženy s kosou
Položka č.: 261340Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:22
tužka, papír, 15 x 21,1 cm, PD autorem 22/V 50, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Karel
(1902-1969)
Muž a stín
Položka č.: 261346Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:23
fix, papír, 11,9 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Komárek
(1944)
Poštorná
Položka č.: 259140Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24
akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Komárek
(1944)
Borovice u Apolla u Lednických rybníků
Položka č.: 259139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25
akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Komárek
(1944)
Borovice nedaleko Lednických rybníků
Položka č.: 259138Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26
akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Komárek
(1944)
Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla
Položka č.: 259137Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka jr.
(1932-2013)
Kachna
Položka č.: 261359Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:28
akvarel, tuš, 1967, 14,4 x 21,5 cm, PD sign. Karel Kupka 1967., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Objetí
Položka č.: 282232Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:29
tužka, papír, 22,4x12,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- předklon
Položka č.: 282231Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:30
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- anfas
Položka č.: 282230Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:31
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy
Položka č.: 282229Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:32
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy s drapérií
Položka č.: 282228Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:33
akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se sklopenou hlavou
Položka č.: 282242Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:34
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Žena s dítětem
Položka č.: 282247Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:35
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se srpem
Položka č.: 282240Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:36
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- na podstavci
Položka č.: 282248Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:37
rudka, propiska, papír, 25 x 19 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy
Položka č.: 282233Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:38
tuš, tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- tančící
Položka č.: 282234Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:39
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- v pololehu
Položka č.: 282250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:40
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282255Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282256Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- opírající se o zem
Položka č.: 282239Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:43
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- upravující si vlasy
Položka č.: 282243Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:44
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- podepírající si hlavu
Položka č.: 282244Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:45
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- tancující
Položka č.: 282245Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:46
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- stojící
Položka č.: 282241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:47
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- se srpem
Položka č.: 282249Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:48
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282254Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:49
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Busta od Antonína Lhotáka
Položka č.: 282257Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:50
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- Pózující se srpem
Položka č.: 282238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:51
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO