-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Polní kytice
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 33,7 x 24,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Holčička s mašlí
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 125, str. 155. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 120, str. 153. Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Schumacher
(1912-1999)
Kompozice
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
sítotisk, 73 x 59 cm, sign. PD Schumacher
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Dix
(1891-1969)
Střet v zákopech
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 23,7 x 17,3 cm, sign. PD Dix, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Herbert Bessel
(1921-2013)
Kompozice
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 49 x 29 cm, sign. PD Herbert Bessel, e.a.
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Nikl
(1960)
Opice
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 29,2 x 29,2 cm, sign. PD Petr Nikl 1997, rám, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s hokejistou (Berlín 1965)
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1965, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Sezóna (Ahrenshoop 1961)
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1961, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Řeka
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1966, 30 x 24 cm, sign. PD a vzadu Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Roháče
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Tatranský vodopád
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Loďky na Váhu
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dívka
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tono Stano
(1960)
Akt
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Pražské kostely - Malá Strana
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
6x litografie, 43 x 29 cm, jednotlivé listy signovámy, 29,5 x 20,5, šest litografií Vojtěcha Kubašty (29,5 x 20,5) s textem Františka Lazeckého, vydáno pro členy a příznivce Lidové akademie, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních o…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Řeka Suzuka
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevořez, 34,4 x 22,5 cm, rám, oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Muž a žena (Berlín 1960)
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 1960, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V kruhu
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Memento mori
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V lese
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Náplavka
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dvě postavy
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V Galerii
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Rodina
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Folklór
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO