Jana Kosmanová
Mladá mrtvá
No.: 86Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:25
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. C. Faraldo, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Čestmír Kafka
(1922-1988)
Zázračný obraz
No.: 85Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:24
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1961, r. V. Skujbin, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Filla, member of the group Trasa, representative of the Czech informel
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Dimitrij Kadrnožka
Jolanta
No.: 82Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. V. Gorikker, pomačkané okraje, při levém okraji trhlinky, jinak dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Juraj Jakubisko
Sedím na konári a je mi dobre
No.: 74Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:13
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. J. Jakubisko, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Jiří Hilmar
(1937)
Aku Aku
No.: 62Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 16:01
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1962, r. O. Nordemar, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Aantiqari.at Radhošťská, , member of the groups Gerade and Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Leningradské nebe
No.: 37Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 15:36
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1961, r. V. Vengerov, drobné trhlinky při pravém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Marián Čunderlík
(1926-1983)
Kryštál z Istanbulu
No.: 14Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 15:13
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1966, r. V. Pavlovič, drobná trhlinka při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
No.: 932Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 19:14
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Vincent Venera
Kompozice II.
No.: 908Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Vincent Venera
Abstraktní kompozice
No.: 906Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
No.: 894Auction price: 5.500 CZK (230 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:36
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
No.: 879Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:21
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Matouš Trnka
Speciál
No.: 878Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Jiří Matouš Trnka
Hledání klíče
No.: 877Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
No.: 855Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
No.: 806Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:08
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Jiří Slíva
Jazz /Miles Davis/
No.: 789Auction price: 5.300 CZK (221 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.300 CZK (221 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Jiří Slíva
Tour de Beaujolais
No.: 788Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jan Slavíček
(1900-1970)
Pohled na Vítkov
No.: 787Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:49
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky, V. Nechleba and O. Nejedly, member of The Umelecka beseda, SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 756Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Igor Rumanský
(1946-2006)
Appassionata
No.: 750Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
No.: 742Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
No.: 741Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Jana Reinerová
Lavička
No.: 733Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Ladislav Rada
Jan Werich
No.: 728Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:50
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
No.: 714Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:36
lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 15:01
Current price: 800 CZK (34 €)
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:55
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
No.: 654Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:36
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Jiří Mika
Loutky
No.: 632Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids