Jan Halla
(1926-1988)
Báseň o slunci
Položka č.: 268076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 21:18
litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Helmut Krommer
(1891-1973)
Kostel sv. Michala v Praze
Položka č.: 263418Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 20:34
lept, 30 x 24,5 cm, sign. PD Helmut Krommer, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Jirka Jirásek
Kvetoucí strom
Položka č.: 258935Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:30
olej, karton, 1944, 37 x 48,5 cm, sign. PD Jirka Jirásek 44, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Ťuhýk šedý (samec)
Položka č.: 257417Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:18
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Kalous pustovka (samice)-pohled vlevo
Položka č.: 257416Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:16
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Peter Imrich
Jasná Bratislava
Položka č.: 255116Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 19:06
linoryt, 1976, 23,5 x 71,5 cm, sign PD Peter Imrich, rám, 131/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Kostelní věže
Položka č.: 243748Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 18:02
dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Josef Velčovský
Finský les
Položka č.: 277933Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 21:04
litografie, 24,3 x 33,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 18/80, pravý horní růžek papíru naražený; u pravého dolního rohu šedá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, čle…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Miroslav Huptych
Tolik pravdy
Položka č.: 275450Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 20:18
koláž, 1992, 28 x 19 cm, sign. PD Huptych 92, rám, papír pomačkaný, na papíře zažloutlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Jana Reinerová
Radniční schody
Položka č.: 275077Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44
olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Josef Velčovský
Loďky v odlivu
Položka č.: 268704Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 18:18
litografie, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 42/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Koudelka
Ženský ležící akt IV.
Položka č.: 279914Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2024 18:01
tužka, papír, 1976, 45 x 62,5 cm, sign. PU Koudelka 15/3/76, skica, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Koudelka
Ženský ležící akt V.
Položka č.: 279915Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2024 18:00
tužka, papír, 1976, 45 x 62 cm, sign. PD Koudelka 21/6/76, skica, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dotek lodi
Položka č.: 279848Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:21
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zrcadlo
Položka č.: 279849Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:20
litografie, 18,3 x 12,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 26/90, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Zakotvená loďka
Položka č.: 279845Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:17
lept, 1974, 12,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Pileček 74, rám, č. 34/100, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Měsíční svit
Položka č.: 279862Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:01
tisk, 24,8 x 15,5 cm, sign. PD Vsoukup, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Karel Stolař
Pražské mosty
Položka č.: 259345Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 50 cm, sign. PD K. Stolař, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Rudolfinum
Položka č.: 279835Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:22
akvatinta, 2019, 18 x 15 cm, sign. PD Teo Alena? 2019, č. 3/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastimil Hofman
(1914-?)
Pohled ze Střeleckého ostrova
Položka č.: 279832Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:19
litografie, 1956, 29,4 x 40,9 cm, sign. PD VlasHofman 1956, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM, žák prof. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zima na vesnici
Položka č.: 274145Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 35,5 x 50 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Emler
(1912-1992)
Nádvoří Pražského hradu
Položka č.: 279947Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:48
litografie, 12,5 x 15 cm, sign. PD F. Emler, č. 13/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Emler
(1912-1992)
Bruslení na rybníku
Položka č.: 279937Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:38
litografie, 1979, 7 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler, rám, č. 11/100, DU věnování autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Podzim II.
Položka č.: 279929Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:37
serigrafie, 1998, 18,6 x 9,6 cm, sign. PD Vsoukup 98, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Píseň
Položka č.: 279930Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:36
serigrafie, 1980, 15,8 x 8 cm, sign. PD V Soukup 80, č. 44/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Mikulka?
Cirkus
Položka č.: 279926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, papír, 7,7 x 30,5 cm, nerealizované ilustrace, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Vltava pod Vyšehradem
Položka č.: 279827Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:14
litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Emler
(1912-1992)
Vesnice
Položka č.: 279789Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 17:10
akvarel, papír, 18 x 28,5 cm, sign. LD F. Emler, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Josef Vaic
(1884-1961)
Hrad Perštejn
Položka č.: 279788Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 17:08
měkký kryt, 21 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Jožka Baruch
(1892-1966)
Exlibris Lumír Randýsek
Položka č.: 279398Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 16:34
dřevoryt, 1951, 13,2 x 9,1 cm, sign. LD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)