Přístav
Položka č.: 270331Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Vyznání
Položka č.: 270325Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:08
akvarel, papír, 1979, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)