Alois Mikulka?
Cirkus
Položka č.: 279926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:23
akvarel, tuš, běloba, papír, 7,7 x 30,5 cm, nerealizované ilustrace, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Vltava pod Vyšehradem
Položka č.: 279827Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2024 18:14
litografie, 1944, 33,5 x 51 cm, sign. PD V. Beneš, prémie Mánes 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Emler
(1912-1992)
Vesnice
Položka č.: 279789Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 17:10
akvarel, papír, 18 x 28,5 cm, sign. LD F. Emler, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Josef Vaic
(1884-1961)
Hrad Perštejn
Položka č.: 279788Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 17:08
měkký kryt, 21 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Jožka Baruch
(1892-1966)
Exlibris Lumír Randýsek
Položka č.: 279398Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 16:34
dřevoryt, 1951, 13,2 x 9,1 cm, sign. LD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Karolína Králová
Zvíře v nás
Položka č.: 278277Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:26
dřevořez, 2005, 18,8 x 20,4 cm, sign. PD Králová 2005, č. 3/10, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Peter Fabo
(1983)
Priestor
Položka č.: 278276Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:24
serigrafie, 2005, 23,8 x 20 cm, sign. PD Fabo 05, č. 3/9, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Adéla Janíková
(1981)
Příběhy modré u nás doma
Položka č.: 278265Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:08
litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Sletu zdar!
Položka č.: 258072Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 14:04
dřevoryt, 1931, 7,3 x 5 cm, sign. DU A. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Arno Nauman
(1887-1959)
Hořec
Položka č.: 258071Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 14:02
dřevoryt, 1932, 8 x 7,2 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ptáci
Položka č.: 202423Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2023 14:06
serigrafie, 1981, 49 x 39 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 20/43, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Galantní scéna
Položka č.: 250818Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Fontána
Položka č.: 250817Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
V parku
Položka č.: 238841Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 16:10
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Josef Weiser
(1914-1994)
Fontána
Položka č.: 226677Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:34
dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét dámy
Položka č.: 226356Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 15:04
dřevoryt, 19,5 x 16 cm, sign. DU lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
U Vltavy
Položka č.: 217511Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Exlibris Vladimír Ipser - návrh
Položka č.: 266633Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 16:18
tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Faust
Položka č.: 262552Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:26
tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Stará Olomouc
Položka č.: 262543Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:20
linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Mostecká věž
Položka č.: 260478Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:18
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zasněžený kostelík
Položka č.: 260442Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44
akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
Položka č.: 278625Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
Položka č.: 278624Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Čert (ex libris Al. Kucík)
Položka č.: 278613Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
František Hora
(1913-2004)
Podřipsko
Položka č.: 278033Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:52
linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honsa
(1876-1937)
Lilium auratum
Položka č.: 278004Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
J. Kaiser
Tulipán
Položka č.: 277984Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
Položka č.: 277127Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Bohumil Ceplecha
(1926)
Tři hlavy
Položka č.: 274461Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:16
dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu