Rudolf Linhart
(1895-1968)
Z Chrudimska
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:40
olej, karton, 1931, 32,5 x 43 cm, sign. LD R. Linhart 31 a na zadní straně R. Linhart 1931, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Lisý
Pražské jaro
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:41
tuš, papír, 24 x 36, 5 cm, sign. PD P. Lisý, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Lochovská
Mraky II
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:42
lept, akvatinta, 34,5 x 24,1 cm, sign. PD J. Lochovská , č. 3/40, DU Mraky II. , papír lehounce zažloutlý, u horního okraje papíru dvě čárky (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Čepeláka
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ivana Lomová
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:43
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Martin Lukáč
(1989)
Cigarette smoker
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:44
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Lukáč
(1989)
Ground and pound
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:45
Anna Macková
(1887-1969)
Džamie v Ruščuku
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:46
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Anna Macková
(1877-1969)
Kováčová, Slovensko
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:47
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jan Mácha
(1926-1984)
Karlův most
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:48
litografie, 16,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Macht
Pan Prezident
Položka č.: 672Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:49
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Irena Makoveeva
Kohouti
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:50
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Irena Makoveeva
Husy
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:51
Irena Makoveeva
Štvanice
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:52
Irena Makoveeva
Koza
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:53
Martin Manojlín
(1972)
Trosky
Položka č.: 677Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:54
linoryt, papír, 2012, 11 x 14 cm, sign. PD Manojlín, č. 65/70, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Martin Manojlín
(1972)
Dotek Motýla
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:55
linoryt, papír, 2017, 13 x 11 cm, sign. PD Manojlín, č. XXIX/XL, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Martin Manojlín
(1972)
Pozdní noční procházka Prahou
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:56
linoryt, papír, 2021, 15 x 11 cm, sign. PD Manojlín, E.A., žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Martin Manojlín
(1972)
Jazz - oči sněhem zaváté - Emil Viklický
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:57
linoryt, papír, 2022, 13 x 10 cm, sign. PD Manojlín, č. XXX/XXXV, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Hradní paní
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:58
dřevořez, 40,5 x 19,8 cm, sign. PD Hermína Melicharová, č. 87/150, lehce zažloutlý papír, horní a spodní okraj papíru pokrčeny, na pravém okraji papíru několik drobounkých narezavělých flíčků (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Micl
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:59
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 68/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Jana Míčková
(1940-2020)
Krávy na pastvě
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:00
olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Podzim
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:01
akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Jana Míčková
(1940-2020)
Na zahrádce
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:02
tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Eduard Milén
(1891-1976)
Žena v přírodě
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:03
litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Koupání
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:04
suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Zuzana Mináčová
Sylvia Turbová
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:05
čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Zuzana Mináčová
Sylvia Turbová
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:06
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Zuzana Mináčová
Jana Matulová - baletka
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:07
čb. fotografie, 1988, 28 x 38 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original VII
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:08
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Mocek
Roh hojnosti pro pana Puškina
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:09
tužka, akvarel, papír, 1996, 20 x 12,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)