Karel Fišera
(1876-1945)
Žně nad Kačákem
No.: 246Auction price: 640 CZK (27 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:05
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
Current price: 640 CZK (27 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Vladimír Voroncov
Venkovská žena
No.: 245Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:04
olej, překližka, 25 x 18,5 cm, sign. PD V. Voroncov, rám
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
S. G. Maran
(1886-1983)
Břízy
No.: 240Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:02
olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Kožlí u Neratovic
No.: 239Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:01
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Jaroslav Holeček
Hradčany
No.: 241Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:00
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Zd. Sklenář
Karlův most
No.: 233Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:52
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Oráč
No.: 230Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:49
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
Antonín Augusta
(1891-1940)
Jezero
No.: 225Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:44
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Hradčany
No.: 224Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:43
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**2 History of bids
Leopold (Leoš) Soběský
(1904-?)
Chalupy v zimě
No.: 223Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:42
Current price: 960 CZK (40 €)
Štvanice na jelena
No.: 222Auction price: 720 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:41
gobelín, 26 x 31 cm, PD značno NF, rám
Current price: 720 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Cesta v horách
No.: 220Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:39
Current price: 960 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
No.: 219Auction price: 19.200 CZK (800 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:38
bronz, v. 51 cm, značeno Dvořáková??
Current price: 19.200 CZK (800 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
František Salamánek
(1908-?)
No.: 218Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:37
olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Podzimni krajina
No.: 216Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:35
olej, překližka, 57 x 71 cm, rám, zvlněno
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jaromír Čičatka
(1933)
Zlatý déšť - Slunce
No.: 215Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:34
tapiserie, triptych , 1995, 325 x 130 cm, vzadu autorský štítek
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Klíma
Břízy
No.: 210Auction price: 560 CZK (24 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:29
olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. PD Klíma, rám
Current price: 660 CZK (28 €)
Ivan Nikolaj Cholodkov
(1925-?)
Vlčí máky ve váze
No.: 209Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:28
olej, plátno, 32 x 39 cm, sign. PD v azbuce, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Augustin Eckhardt (Ekart)
(1879-?)
Letní krajina
No.: 200Auction price: 1.760 CZK (74 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD A. Ekart, rám
Current price: 1.760 CZK (74 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Čeněk Kvíčala
(1890-1956)
Kuřák
No.: 198Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:17
olej, plátno, 63 x 52 cm, sign. PD Kvíčala, rám, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts in Prague), later by the painter K. Reisnera, disciple of Prof. B. Roubalík, V. Bukovac and M. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague (AVU)
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Božena Vohánková
(1881-1957)
Údolí sv. Petra
No.: 197Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:16
olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Božena Vohánková
(1881-1957)
Les
No.: 196Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:15
olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Rybářská vesnice
No.: 192Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:11
olej, plátno, 46,5 x 71 cm, sign. PD nečitelně, rám
Otakar Livora
(1914-?)
Bakovský kostel
No.: 191Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:10
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Otakar Livora
(1914-?)
Hrad Zvířetice
No.: 190Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:09
olej, dřevěná deska, 49 x 41 cm, sign. PD Livora, rám
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Otakar Livora
(1914-?)
Pohled na Bakov
No.: 189Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:08
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám
Jan Hulínský
(1889-1957)
No.: 187Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:06
olej, plátno, 78 x 98 cm, sign. PD Hulínský, rám
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Rudické propadání
No.: 183Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:02
dřevoryt, 1969, 35 x 46 cm, sign. PD Bohuš Jágr, rám, č. 8/20
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Hřebenáč
No.: 182Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:01
dřevoryt, 1967, 33,5 x 41 cm, sign. PD Bohuš Jágr, rám, č. 7/10
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Krasové údolí
No.: 181Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:00
dřevoryt, 1983, 54 x 38 cm, sign. PD Bohuš Jágr 83, rám, č. 11/20
Current price: 400 CZK (17 €)