Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Hudební motiv
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:37
tužka, papír, 1943, 16,8 x 13,8 cm, sign. PD Fleissig 43, Návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Radovánky na kometě
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:36
litografie, 1941, 12 x 9 cm, monogr. PD VF, PF Karel Suda, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čtení novin
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:35
akvarel, tužka, papír, 1933, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tuplák na špagátě
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:33
koláž (barevný dřevoryt, tuš, pauzovací papír), 16 x 11,2 cm, Návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dáma s knihou
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:32
akvarel, tuš, běloba, papír, 1933, 14 x 10,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Sylvia Hechter, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:31
běloba, papír, 1938, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:30
akvarel, tuš, papír, 1938, 13 x 8,8 cm, sign. PD Fleissig 1938, Návrh na Ex libris Ilonka Dery, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šlechtická romance
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 1932, 15,2 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1932, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zasněžená vesnice
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:25
uhel, běloba, tužka, papír, 1933, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 33, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Erotická balerína
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:24
akvarel, tuš, papír, 1933, 22 x 15,7 cm, sign. PD Fleissig 33, Ex libris Eugene Strens, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:23
tužka, papír, 1935, 22 x 15,6 cm, sign. PD Fleissig 35, Ex libris Hanns Hebren, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Smrt
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:22
tužka, papír, 1930, 14 x 9 cm, sign. PD V. Fleissig 1930, Ex libris Dr. F. Müller, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tiskař
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:21
akvarel, tužka, papír, 1935, 19 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 935, Ex libris Čt. Šťastný, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Svůdný krysař
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 1937, 18,4 x 12,9 cm, sign. PD V. Fleissig 37, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt bílé paní
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:19
tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šťastný nový rok
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:17
tužka, papír, 1932, 20,5 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá žena pod stromem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:15
tuš, papír, 1926, 17,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1926, LN ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v posteli
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:14
tužka, papír, 1927, 17,4 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1927, Ex libris , Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovníci
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:13
tuš, tužka, papír, 19,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Továrny
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:12
tužka, papír, 12,8 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Amor
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:11
tužka, papír, 1939, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD V. Fleissig 39, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Bílá dáma a rytíř
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:09
tuš, tužka, papír, 1930, 13,8 x 10,3 cm, monogr. PD VF 1930, návrh na Ex libris, DU poznámky autora, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dva stromy u jezera
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:07
tužka, papír, 1929, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1929, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pohled na hory
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:06
tužka, papír, 1938, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1938, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Spadlé stromy u jezera
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:05
tužka, papír, 1928, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v pěsti
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:04
uhel, papír, 1918, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1918, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:03
tužka, papír, 1952, 8,8 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 52, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Karla Hynka Máchy
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:02
tuš, papír, 14 x 12 cm, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Svatopluka Čecha
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:01
tuš, papír, 1951, 12,6 x 9,7 cm, sign. PD V. Fleissig 51, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Studie motýlů
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 1951, 14,7 x 9,2 cm, značeno PN V. Fleissig 1951, Ex libris Fr. Tschochner, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)