Aleš Lamr
(1943-2024)
Nahoru dolů
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Marko Čermák
Širokko
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 50/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Marko Čermák
Jan Tleskač
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
serigrafie, 2021, 46 x 68,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 91/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Jozef Danglár
Vincent, Jules & Andy
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
serigrafie, 60 x 84 cm, sign. PD Jo. Gertli Danglár, č. 1/5
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Bedřich Budil
(1943-2021)
Rudolf II.
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zac…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Ivan Bukovský
Postava II.
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ivan Bukovský
Postava
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes
Štěpán Molín
(1980)
Nákladní vlak
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycu…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jan Skorka Lauko
(1966)
Pivovárek (Kde se pivo vaří...)
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Generál Nobile a Fr. Běhounek přelétávají Kozinův statek
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akryl, plátno, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…
Zdeněk Raiser
Střelená nevěsta
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
akryl, plátno, 2019, 40 x 60 cm, sign. PD Raiser 19, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Ptáček
Zahrada v noci
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akryl, kombinovaná technika, 1999, 29 x 20,5 cm, sign. PD Ptáček 99, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Michal Singer
Abstraktní figury
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
akryl, papír, 1995, 20,6 x 27 cm, sign. PD Singer 1995, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ellen Jilemnická
Se zmrzlinou
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tempera, papír, 2022, 40 x 29,8 cm, sign. PD E. Jil., na zadní straně popsáno autorkou a signováno Ellen Jilemnická 2022, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Malostrancká mostecká věž
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:49
lept, 1920, 27 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek20, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Vaic
(1884-1961)
Mostecká věž
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:48
lept, akvatinta, 30 x 22,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám , studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Hryzely
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:47
olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
J. Wentscher
Strom u jezera
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:45
tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, sign. PD J. Wentscher 1903, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Neugebauer
Kravské spřežení
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:44
olej, plátno, 62 x 92 cm, sign. PD Neugbauer, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Davril
Zima ve Flandrech
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:42
grafický list, 14,5 x 19 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jaroslav Votruba
(1889-1971)
Balt
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40
olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze
Žně
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Hrad Veveří
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)
olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Petrov
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:37
akvarel, tužka, papír, 52 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Karel Růžička
Chalupa
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:33
olej, dřevo, 1942, 20 x 29 cm, sign. LD K. Růžička 42, rám, popraskaná malba
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)
František Rubeš
(1905-1975)
Horník
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:32
sádra, v. 40 cm, značeno Rubeš
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Václav Stein
(1888-?)
Jaro
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:24
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Aktuální cena: 1.120 CZK (47 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Podzim
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:23
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Karel Kuneš
(1918-1992)
Pavlače v Domažlicích
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:21
akvarel, papír, 1939, 36 x 28 cm, sign. LD Kuneš , rám
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Pole
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:14
olej plátno, 45 x 57, 5 cm, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)