-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Počítání II.
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:21
suchá jehla, 2021, 30 x 50 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 37/50, při horním okraji nepatrně ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
1500 m na ledě
Položka č.: 525Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:22
suchá jehla, 2015, 39,5 x 29,5, cm, sign. PD Tomáš GHřivnáč 2015, č. 11/30, slepotisková značka TH, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:23
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Čtyři
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:24
olej, papír, 1998, 10 x 21 cm, sign. DU Chaba 98, soukromé studium
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Příprava na vstup do Chitoba paláce v době Tokugawa (diptych)
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:25
dřevoryt, 35,5 x 24 a 36 x 24 cm, značeno LD, rám, zejména v horní části diptychu nahnědlé flíčky, grafika zašlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Ženy v paláci Chikoda (triptych)
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:26
dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Chikanobu
(1838-1912)
Zametání sazí
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:27
dřevořez, 35,5 x 23,5 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Toyohara Chikanobu
(1838-1912)
Ikebana
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:28
dřevořez, 35,7 x 23,9 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Bruslení
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:29
litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí akt
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:30
suchá jehla, 9,8 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ptáčci
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:31
suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dva linoryty
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:32
2x linoryt, 7 x 9,3 - 2,5 x 3 cm, oba sign. PD Ota Janeček, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:33
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí tvář
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:34
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ilustrace k básni Kašmírový šál
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:35
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:36
linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Sedící dívčí akt
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:37
litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:38
linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt se skloňenou hlavou
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:39
litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:40
linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:41
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. K. Jelínek
Karlův most
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:42
olej, lepenka, 35,5 x 34 cm, sign. PD J.K. Jelínek, rám, plátno lehce zvlněno
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Kůň
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:43
serigrafie, 1984, 10, 2 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Hlava ženy III
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:44
litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:45
litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kristus. Báseň Josefa Hrubého
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:46
serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka a měsíc
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:47
cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ploštice
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:48
litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO