-
Neurčený autor
Ulice
No.: 1345Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23
linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
J. Pinc
Kapr
No.: 1344Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:22
akvarel, papír, 1958, 9 x 14 cm, sign. PN J. Pinc 58, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
J. Pinc
Kostel
No.: 1343Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:21
tuš, tužka, papír, 1951, 15,5 x 8 cm, sign LD J. Pinc 51, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Kapela
No.: 1342Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:20
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Jarmila Čermáková
(1934)
Chrám sv. Víta
No.: 1341Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:19
litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Emil Wänke
(1901-?)
Kočka
No.: 1339Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:17
lept, 8 x 8 cm, sign. PD, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Památce velkého herce Jaroslava Průchy
No.: 1338Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:16
litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Celina Merle
Portrét muže
No.: 1337Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:15
uhel, pastel, papír, 1882, 39 x 31,2 cm, sign. PD 1.Jan 1882 Selina Merle, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Stanislav Pojer
(1931)
Poděbrady
No.: 1336Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:14
tempera, papír, 16 x 20 cm, sign. PD L. Pojer 87, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 401 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
František Volf
(1897-1983)
Zimní krajina
No.: 1335Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:13
akvarel, tuš, papír, 1957, 15 x 20 cm, sign. PD F. Volf 57, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
V. Fanta
Kostelík
No.: 1334Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:12
olej, plátno, 1988, 50 x 30 cm, sign. LD Fanta V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
-
Bára T.
Oslava slunce
No.: 1333Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:11
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Josef Friš
U krejčího I.
No.: 1332Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:10
olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neznámý autor
Modrý traktor
No.: 1320Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:40
digitální fotografie, 28,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor VI.
No.: 1319Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:39
digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor V.
No.: 1318Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:38
digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor IV.
No.: 1317Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:37
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Žlutý traktor
No.: 1316Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:36
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor III.
No.: 1315Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:35
digitální fotografie, 28,5 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor II.
No.: 1314Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:34
digitální fotografie, 29 x 41,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor I.
No.: 1313Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:33
digitální fotografie, 29,5 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor IV.
No.: 1312Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:32
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor III.
No.: 1311Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:31
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor II.
No.: 1310Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:30
digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červený traktor I.
No.: 1309Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:29
digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Zelený traktor
No.: 1308Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:28
digitální fotografie, 29 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Traktor II.
No.: 1307Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:27
digitální fotografie, 29,5 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Traktor I.
No.: 1306Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:26
digitální fotografie, 28 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Vlak
No.: 1305Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:25
digitální fotografie, 29,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Vagón
No.: 1304Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:24
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids