Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bůh Poseidon
Položka č.: 1375Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:53
lept, 8 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Bohyně Hébe
Položka č.: 1374Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:52
lept, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Anna Poustová
(1940-2015)
Paní vod
Položka č.: 1373Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:51
lept, 1992, 12,5 x 12,2 cm, sign. PD Anna Poustová 1992, rám, č. 24/36, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Astrophytum myriostigma
Položka č.: 1372Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:50
ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Ptáče
Položka č.: 1371Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:49
lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Rastislav Michal
Akt ženy
Položka č.: 1370Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:48
linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Kytice růží
Položka č.: 1369Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:47
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Chalupa
Položka č.: 1368Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Portrét dívky
Položka č.: 1367Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:45
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Eva Janíčková
Pták na stromě
Položka č.: 1366Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:44
suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
J. Leiva
Italská ulička
Položka č.: 1365Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Josef Kos
Na samotě
Položka č.: 1364Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:42
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Zdeněk Preclík
(1949-2021)
Basset
Položka č.: 1363Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:41
tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Masopust
Položka č.: 1362Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:40
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Xian
The good times are killing me
Položka č.: 1361Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:39
tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Lindl
Jan Zrzavý
Položka č.: 1360Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:38
linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Boka Kotorska
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Vel. gospa od Škarpiela
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Rybář
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:35
linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Spokojenost
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:34
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Žena a muž
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:33
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
V parku
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:32
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Žena s dítětem
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:31
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Květina
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:30
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Nebe
Položka č.: 1351Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:29
litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hoffmanová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Na draka
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:28
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Klaviatura
Položka č.: 1349Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:27
litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Eva Křížová - Brýdová
(1929-1997)
Kůň
Položka č.: 1348Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:26
pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Klášter
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:25
tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Vladimír Cidlinský
Položka č.: 1346Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:24
litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)