Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Balkánka
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:52
pastel, papír, 1902, 56 x 43 cm, sign. PD J. K. Janovský Skutari 902, rám, místní označení Skutari může referovat k oblasti v Albánii nebo v tureckém Istanbulu, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Továrna
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:26
tuš, papír, 1948, 36,3 x 50,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Josef Mžyk
Akt v šatně
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 8.600 CZK (359 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:16
akvarel, tužka, papír, 1973, 60 x 43 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 8.600 CZK (359 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dívka s mušlí
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:01
litografie, 32,5 x 23 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris 1969 (před knihkupectvím)
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:32
autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dědi…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris 1969 (z boku)
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:31
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda- roláž kostky, 1960
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:30
autorizovaný laser print A4, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 1.080 CZK (45 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda- roláž, 1960
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:29
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Záda, 1960
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:28
Václav Chochola
(1923-2005)
Věšák, 1944
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:27
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Václav Chochola
(1923-2005)
Torzo, 1947
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:26
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Václav Chochola
(1923-2005)
Tanečníce, 1942
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:25
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Stromořadí, 1959
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:24
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Strom na Kampě, 1963
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:23
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Václav Chochola
(1923-2005)
Stínohra, 1947
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:22
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektor II., 1964
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:21
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Ráno, pára, 1973
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:20
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Ráno- Libeň, 1955
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:19
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Protektorát, 1941
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:18
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Podvečer na křižovatce, 1958
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:17
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Plynojem, 1944
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:16
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Noční Chodec, 1949
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:15
Aktuální cena: 780 CZK (33 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Libeňské ohrady- ptačí budky, 1965
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Nábřeží, 1943
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:14
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Maska, 1947
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:13
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Lampa, 1947
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:11
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Václav Chochola
(1923-2005)
Konečná, 1949
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:10
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Fiakr, 1949
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:09
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Fanda Mrázek s lupou, 1959
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:08
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Dětské hry, 1959
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 17:07
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)