Hrubý
Ve vědomostech je síla
No.: 269939Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:14
tuš, papír, 19 x 26,8 cm, sign. PD Hrubý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Hrubý
Lov
No.: 269938Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:12
tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD Hrubý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Jaroslav Kerles
Krávy
No.: 269936Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:11
tuš, tužka, papír, 17,5 x 26,6 cm, pod kresbou text: Ne, ty zahnojený monterky už na sebe nevezmu! Včera mi jedna kráva začala tykat!, v pravém dolním růžku nepatrná šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Jaroslav Kerles
Stožár
No.: 269937Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:10
tuš, papír, 29,8 x 21,1 cm, u horního okraje ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Vstup na Malou Stranu (PF 1972)
No.: 269588Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:44
litografie, 1971, 29,2 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , č. 30/50, sign. v kameni LD Cyril Chramosta , papír u dolního a horního okraje pokrčen, v místech pokrčení nepatrné šedé šmouhy, u horního okraje papír natržen 1,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Ve světle pražských lamp (PF 1971)
No.: 269587Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:42
litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Můstek (PF 1963)
No.: 269563Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:34
suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Busta dívka (P.F. 1993)
No.: 269562Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:32
litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituen…
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Vrby (Ex Libris Z knih M. Helceleta)
No.: 269973Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:08
dřevoryt, 5,9 x 4,3 cm, značeno v desce LD VF., lehce zažloutlý papír, u pravého okraje papíru šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Žena (Ex Libris KD)
No.: 269971Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:04
barevný dřevoryt, 8,1 x 4,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Ptáčci (Ex Libris Judith)
No.: 269970Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 21:02
kolorovaný dřevoryt, 11 x 8,1 cm, zezadu papír popsán, lehce prosvitá jedno slovo psané perem na tiskovou stranu grafiky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Rostlina (Ex libris )
No.: 269968Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:58
dřevoryt, 10,1 x 4,6 cm, sign. DU, pravý dolní růžek papíru naražen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)
No.: 269967Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56
litografie, 9 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Mořský vládce
No.: 269966Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:54
ocelorytina, 1971, 5,6 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 197/200, DU P.F. 1972, zašlý papír, pravý horní růžek naražen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Našeptávač
No.: 269964Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:50
ocelorytina, 3,1 x 2,9 cm, sign. PD J. Švengsbír, dolné rohy papíru lehce pokrčené, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis
Current price: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kuželovská slivovice
No.: 269961Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:44
ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, značeno v desce LD Švengsbír, u horního okraje papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis
Current price: 80 CZK (4 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kohout
No.: 269960Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:42
dřevoryt, 7 x 5 cm, sign. PD J. Švengsbír, papír na okrajích mírně ušpiněn - pravděpodobně tiskací barvou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the gro…
Current price: 80 CZK (4 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga
No.: 269958Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:38
ocelorytina, 1979, 18,2 x 10,2 cm, sign. PD J. Švengsbír, DU J. A. Švengsbír - delineavit et sculpsit 1979, na papíru drobounké žluté tečky, u pravého okraje v horní části lehce ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in …
Current price: 160 CZK (7 €)
Petr Melan
Touha
No.: 266914Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 19:24
mezzotinta, 2003, 14 x 15 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 74/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Pod Karlovým mostem
No.: 267289Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 19:22
litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Gra…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Rudolf Hanych
(1906-1994)
Vesnice
No.: 258284Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 18:35
akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
František Zálešák
(1929-2012)
Galeristka Mona L. s mobilem
No.: 270019Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 19:11
tisk, 2008, 17 x 11,5 cm, sign. PD F. Zálešák 2008, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Malá Strana
No.: 259311Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 19:02
suchá jehla, 13 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, 19/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Mladá žena
No.: 139108Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53
Current price: 20 CZK (1 €)
Petr Melan
(1947-2009)
Věž
No.: 270049Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:49
lept, 1977, 16 x 8 cm, sign. PD P. Melan, č. 37/50, PF 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Polasek, J. Mahelka, J. Trnka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Zdeněk Mézl
Viribus unitis
No.: 269996Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:47
dřevoryt, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 330 CZK (14 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Jiří Mádlo
Zbortěné harfy tón, ztrhané strůny zvuk... K. H. M.
No.: 131116Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:45
lithograph, 1974, 17,1 x 10,6 cm, signed RD J. Mádlo 1974, 155/200, Ex Libris RNDr. Václav Šmejkal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jiří Mádlo
(1934-2018)
Karlův most
No.: 259332Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:44
litografie, 13 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Mádlo, č. 11/125, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Vladimír Komárek
Zátiší s vázou a pohárem
No.: 270045Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:41
linoryt, 1970, 13,7 x 9 cm, sign. DU V. Komárek 70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Milada Kazdová
(1911-2001)
První krůčky
No.: 270043Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:40
litografie, 1977, 14 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Cze…
Current price: 200 CZK (9 €)