Alois Janeček-Pardubský
(1894-?)
Lesní cesta v zimě
No.: 77Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:16
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Ladislav Špitnik (Špitálník)
(1901)
Rybník
No.: 75Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Ulička v Nové Bystřici
No.: 69Auction price: 500 CZK (21 €)
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Petr Jaroš
(1859-1929)
Rybník Roblín
No.: 54Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Slavík
Žně
No.: 72Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:11
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Karel Šlenger
Moře u Maroka
No.: 55Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:09
kvaš, papír, 1931, 21 x 15,5 cm, sign.LD K. Šlenger, rám
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Václav Malina
(1950)
Pohyb v kruhu IV
No.: 66Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:05
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Zdeněk Veselý
(1932-2016)
Nábřeží s majákem
No.: 64Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:03
pastel, papír, 24 x 39 cm, sign. PD Veselý, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
V. Párák
Žně
No.: 58Auction price: 1.000 CZK (42 €)
olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Otakar Hájek
(1887-?)
Lipnice nad Sázavou
No.: 63Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:02
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Václav Dobrý
(1897-?)
Děkanství
No.: 62Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:01
Linhartová
Čertovka
No.: 61Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:00
olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
Štěpán Uvarov
(1854-1936)
Zimní partie
No.: 57Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:56
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Březina
(1862-1906)
V březovém háji
No.: 45Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Current price: 230.000 CZK (9.584 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Otakar Číla
(1894-1997)
Liška
No.: 56Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:55
olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Alexander J. Pelíšek
(1889-1919)
Malá Strana
No.: 50Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:52
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Fjodor Ivanovič Melnikov
(1892-1971)
Koně
No.: 49Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:51
olej, plátno, 39 x 45 cm, sign. PD , rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Malý
Matka u kolébky
No.: 37Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:48
Current price: 56.000 CZK (2.334 €)
Břízy u pole
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s jablky
No.: 33Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Vladimír Voroncov
Hlava koně
No.: 47Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:46
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s hruškami
No.: 32Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Koníček
Květinářka
No.: 46Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Alois Ladislav Vraný
(1851-1907)
Podzimní les
No.: 42Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:41
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Augusta
(1878-1970)
Děvče z Vajnor
No.: 31Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:36
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám
Current price: 10.100 CZK (421 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Adolf Doležal
(1898-1978)
Zima
No.: 36Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:35
olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Ludvík Herzl
(1877-1944)
Liška na stopě
No.: 30Auction price: 2.000 CZK (84 €)
olej, překližka, 48 x 64 cm, sing. LD Herzl, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Josef Heřman
(1900-1956)
Kytice lučních kvítí
No.: 35Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:34
olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Helena Horálková
Zvířátka u krmení
No.: 28Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:33
dřevoryt, 49,5 x 63 cm, sign. PD H Horálková 91, rám, zkušební tisk, the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschule in Berlin
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Skot
No.: 25Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:30
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)