Monolog
No.: 732Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:49
tuš, akvarel, ruční papír, 58,5 x 41,5 cm, sign . PD, rám, pasparta mírně zažloutlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Voják
No.: 731Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:48
olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Babička
No.: 730Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:47
uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Dvě černošky
No.: 729Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:46
akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Eiger
No.: 728Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:45
olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Květina
No.: 727Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Podzimní krajina
No.: 726Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:43
olej, plátno, 47 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Vydra
No.: 725Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:42
monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Tváře
No.: 724Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:41
štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Dudák
No.: 723Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Břevnonv Na Kocourkách
No.: 722Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:39
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Lodě
No.: 721Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:38
pastel, papír, 1966, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dům
No.: 720Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:37
akvarel, papír, 26 x 41,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Pražský hrad
No.: 719Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:36
akvarel, pastel, karton, 19 x 29 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Praha - periferie
No.: 718Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:35
akvarel, tužka, papír, 1957, 30,8 x 43 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Rybáři na Karintku
No.: 717Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD M. Holý?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Krajinka s levandulemi
No.: 716Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:33
tempera, karton, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji natržený karton(cca 5cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Tatry
No.: 715Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:32
olej, plátno, 49 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Les
No.: 714Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:31
litografie, 41 x 30 cm, sign. PD , pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 713Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:30
linoryt, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Černoška
No.: 712Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:29
linoryt, 33,5 x 24 cm, sign. PD Giorgio Rocedri, rám, č. 88/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Na útěku s princeznou
No.: 711Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:28
litografie, 10 x 49,5 cm, sign. PD, rám, č. 89/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Dvojí tvář
No.: 710Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:27
monotyp, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Krajina s kapličkou
No.: 709Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:26
olej, karton, 9,5 x 11 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Bamako 18.2.62
No.: 708Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 14:25
litografie, 1962, 35 x 42 cm, sign. LD, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Páže
No.: 113Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 24,5 x 20 cm, rám, zkrakelováno
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Dívka v kroji
No.: 308Auction price: 1.000 CZK (42 €)
olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Piano
No.: 650Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:59
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Campion, 1993, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Misery nechce zemřít
No.: 649Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:58
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Reiner, 1990, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Nejasná zpráva o konci světa
No.: 646Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:55
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1997, r. J. Jakubisko, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)