-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Čtyři
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1995, 70,8 x 54,8 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 55/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Fragmenty
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dynamicky
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
akvarel, papír, 1999, 41 x 56 cm, sign. DU A. Lamr 99, DU autorský název, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemp…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hmotičky
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
akvarel, papír, 1997, 40,5 x 27,5 cm, sign. DU A. Lamr 97, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Posel
Položka č.: 280123Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49
litografie, 1991, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 50/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Prorok
Položka č.: 280122Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:48
litografie, 1991, 72,5 x 56,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 46/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Kompozice
Položka č.: 273862Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:52
litografie, 1995, 27 x 19,2 cm, sign. PN A. Lamr 95, č. 36/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Zvíře
Položka č.: 268444Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:26
tuš, fix, papír, 1974, 30 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 74, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Bez názvu
Položka č.: 267655Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:41
litografie, 1983, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Bez názvu
Položka č.: 267654Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40
litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu