Eva Hašková
Rajská zahrada
No.: 281008Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:02
lept, akvatinta, 1987, 25 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 87, č. 78/110, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Daniel Brunovský
Ikarus
No.: 281006Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:00
lept, 2000, 39,5 x 29,7 cm, sign. PD D. Brunovský, č. 27/45, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Beneš
Praha hudební
No.: 281005Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:58
litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Hojný
Pastorale
No.: 280777Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:56
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Ladislav Hojný
Páv
No.: 280776Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:54
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Ladislav Hojný
Návrh na známku
No.: 280774Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:52
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Hojný
Pohled do polí
No.: 280773Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:50
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Blanka Chocholová
Fotografický snář
No.: 280214Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:48
photo, 1997, 59,5 x 51 cm, signed lower/right Blanka Chocholová 97, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Walter Brems, Vladimír Gažovič
No.: 279963Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:46
lithography, 2004, 36,2 x 52,3 cm, signed lower/right W. Brems 04 a lower/left V. Gažovič 04, no. 54/65, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Walter Brems, Vladimír Suchánek
No.: 279962Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:44
lithography, 2004, 37,8 x 53 cm, signed lower/left W. Brems 04 a lower/right VladSuchánek, no. 54/65, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jiří Anderle
El motadani (cyklus Kamasutra)
No.: 279955Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:42
drypoint, mezzotint, 1973, 64 x 49,5 cm, signed lower/middle Anderle, no. 66/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Jiří Anderle
Dohoda o zavržení (Vztah č. 2)
No.: 279954Auction price: 19.000 CZK (792 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:40
drypoint, mezzotint, 1975, 49,5 x 66 cm, signed lower/middle Anderle, no. 46/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 279778Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:38
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
No.: 275169Auction price: 5.600 CZK (234 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:36
olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Jiří Slíva
Tabacco Road
No.: 274314Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:34
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Olga Vychodilová
U okna
No.: 274304Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:32
lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Eva Vlasáková
No.: 274300Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:30
suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 400 CZK (17 €)
Klára Trnková
Hojnost
No.: 274282Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:28
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Daniela Toušová
(1949-1994)
Srdce
No.: 274281Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:26
lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Kouzelné jezírko
No.: 274273Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:24
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gr…
Current price: 500 CZK (21 €)
Marie Michaela Šechtlová
Ruka - klaun
No.: 274257Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:22
mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
No.: 274255Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:20
lept, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 65/80, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Dominika Schönová
Bubliny vzpomínek
No.: 274218Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:18
lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. Z. Sklenář at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Emanuel Ranný
Tunel
No.: 274196Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Rytíř
No.: 274137Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:14
lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Moře
No.: 274075Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:12
lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Alena Laufrová
Tvář
No.: 274074Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:10
lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Ladislav Kuklík
Žena v krajině
No.: 274063Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:08
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 800 CZK (34 €)
Markéta Králová
Za oknem
No.: 274056Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:06
lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Sonata
No.: 274042Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:04
kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. V. G. Staikov at the National Academy of Arts in Sofia and Prof. V. Silovsky at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 400 CZK (17 €)