Jaroslav Plas
Položka č.: 1233Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:23
akvarel, papír, 1982, 29,8 x 42 cm, sign. LD Plas 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Položka č.: 1263Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Mlýn
Položka č.: 1238Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Stavení
Položka č.: 1324Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Žena v kožichu
Položka č.: 1326Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 202 CZK (9 €)
Podzimní lesní krajina s potokem
Položka č.: 1273Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:17
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Krajina před bouřkou
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Horská chata
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Kvetoucí akt
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:14
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Zasněžená krajina
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Řeka
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jezero u lesa
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Břetislav Menčík
(1883-1958)
Portrét ženy
Položka č.: 1272Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:09
pastel, uhel, karton, 38,5 x 29 cm, sign. PD B. Menčík, rám, na dolní straně papír mírně zašpiněn, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 202 CZK (9 €)
Josef Matějka
(1881-1953)
Pohled na les
Položka č.: 1327Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:08
akvarel, papír, 1948, 29 x 41,5 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Kryštof
Vesnička
Položka č.: 1249Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:07
pastel, papír, 1976, 27 x 47 cm, sign. LD Kryštof 76, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jarolímek
Stavení u potoka
Položka č.: 1254Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:06
olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Alois Jalovecký
Lesní potok
Položka č.: 1264Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:05
olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
L. Hrnčíř
Rybník
Položka č.: 1265Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:04
olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Jaroslav Holeček
(1902-1957)
Hory
Položka č.: 1253Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:03
akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Dvořák
(1919-?)
Na náměstí
Položka č.: 1234Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:02
tempera, dřevo, 1969, 20 x 29 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Ad. Dolniczek
Josef Dobrovský
Položka č.: 1256Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:01
uhel, papír, 1906, 37,5 x 28 cm, sign. PD Ad. Dolniczek 06, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Karel Bělohradský
(1916-?)
Harmonikář
Položka č.: 1251Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:00
tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
František Hodonský
Stepní květy
Položka č.: 19733Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
02. 06. 2022 18:06akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Park na Kampě
Položka č.: 19700Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA:
26. 05. 2021 16:27fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Thea
Položka č.: 19692Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA:
28. 11. 2020 22:21uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Igor Grimmich
(1979)
Setkání
Položka č.: 19709Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 10. 2020 15:54akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Dan Trantina
Položka č.: 19657Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
DRAŽBA UKONČENA:
15. 06. 2020 21:23akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Karel Valter
(1909-2006)
Obora
Položka č.: 19667Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA:
25. 06. 2019 14:20olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)