Milan Albich
(1925-2000)
Loďky na rybníce
No.: 392Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:03
tuš, papír, 1963, 29 x 41 cm, sign. LD Albich 63, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Promena, me…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Zbyněk Kočí
Dědictví
No.: 1570Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:26
tuš, tužka, papír, 33 x 23,8 cm, sign. LD Zbyněk K. , DU text: …jednou bude tohle všechno tvoje, synku, … výhodně ti to prodám…, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Zbyněk Kočí
Skoti
No.: 1566Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:22
tuš, tužka, papír, 16,7 x 23,8 cm, DU text: …jakoby ani nebyl skot…takhle vyhazovat peníze!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Servis
No.: 1550Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:06
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole pod kresbou text: Rozumíte tomu trochu? Ne? Tak si připravte pět stovek!, PD tužkou 35, LD tužkou Prchal-Pajmanová, pravý horní růžek pokrčen, PD a LH šedá šmouha na papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
H. Cohen
Terezín
No.: 1407Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:46
akvarel, papír, 1944, 10,3 x 11,5 cm, sign. PD H. Cohen 44, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
Maxmilián Švabinský
Splynutí duší
No.: 1409Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:45
heligravura, 42,5 x 28,5 cm, sign. PD M Švabinský, v levé části mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Karel Chaba
(1925-2009)
No.: 1408Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:44
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vratislav Hlavatý
Moderní český plakát 1918 - 1945
No.: 1339Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:35
serigrafie, 1983, 96 x 68,5 cm, značeno LD v tisku Vratislav Hlavatý 83, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, tisk VŘ Praha, při pravém horním rohu mimo tisk mírně pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Karel Skála
Výhra vám zpříjemní dovolenou - Sazka
No.: 1336Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:32
reklamní plakát, 58,5 x 40,3 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jan Saudek
D. Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života
No.: 1325Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:21
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Podpisy
No.: 1318Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:14
list, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and Th…
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Benešová
(1885-1974)
Výstava soudobého života a práce československých katolických žen
No.: 1310Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:06
katalog, podpis a fotografie H. Benešové, vydal svaz Čsl. katolických žen a dívek, Praha 1938, 31 s., brož., lehce zašpiněná a při okraji roztržená obálka, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Z mých styků
No.: 1300Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Ludvík Vaculík
(1926-2015)
Sekyra
No.: 1285Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:41
kniha, podpis L. Vaculík, obálka a graf. úprava Zbyněk Hraba, vydalo Vydavatelství a nakladatelství Práce, Praha 1991, 204 s., brož., obálka lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ota Ulč
Malá doznání okresního soudce
No.: 1282Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:38
kniha, podpis s věnováním na tit. listě O. Ulč, vyd. Šulc-Švarc, Praha, 2013, lamin. vazba, 272s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Malované kvítí (Výbor lidové poezie)
No.: 1276Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:32
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Bohuš Kober
(1849-1890)
Hra v šachy
No.: 1229Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 12:45
kniha, 2.vydání první česky psané šachové příručky, vydal I.L. Kober, Praha 1925, 225s., pův. brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
K.J. Erben: České pohádky
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:34
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jean Cocteau
(1889-1963)
Svatebčané na Eiffelce
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:21
bibliofilie, přeložili M. Hlávka a J. Frejka, 3. svazek Malé edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 400 výtisků, 29 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Cyril Bouda
Jarní ohně
No.: 1142Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:18
bibliofilie, sign. lept ve frontispise C. Bouda, soukromý tisk, Praha 1928, Ex. 81/110, 29 s., brož., na obílce skvrna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Charles Baudelaire
(1821-1867)
Les Fleurs du Mal
No.: 1137Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:13
bibliofilie, rytina básníka ve frontispise, vydal Calmann Lévy, Paříž 1901, clpl. vazba se zlaceným reliéfem, lehce zašlá, na hřbetu odřená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Stanislav Kolíbal
(1925)
Kožený střevíc. Příběhy ze staré Číny
No.: 1134Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:10
bibliofilie, 7x dřevoryt St. Kolíbal, typo. O. Menhart, překlad Dr. Jaroslav Průšek, X. svazek Příběhů v Pourově edici, vydal V. Pour, Praha 1948, 72 s., volné listy v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel an F. Trostera, The Umeleck…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Šebek
(1922-1999)
Nové Město na Moravě
No.: 1132Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:08
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Paříž
No.: 1117Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:53
Current price: 400 CZK (17 €)
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Chodsko. Cyklus obrazů
No.: 1103Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:39
katalog, 4 barev. dřevoryty v přílohách,12 barev. reprodukcí obrazů v přílohách a 10 čb. kreseb v textu, návrh obálky a úprava O. Štáfl, text A. Weber, vydala Politika, Praha 1913, orig. brož provázaná ozdob. nití, velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Fine Ar…
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Severní Čechy
No.: 1102Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:38
bibliofilie, 8 barevných dřevorytů v přílohách, dřevoryt na obálce, 67 reprodukovaných kreseb, leptu a dřevorytů K. Vik, úprava Z. Sklenář, vydal SNKLHU, Praha 1958, 159s., plátěná vazba s ob., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomn…
Current price: 450 CZK (19 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
P. Křička: O Horácku a Horácích
No.: 1094Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:30
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Církev a blouznivci (Historie sektářství a bludařství)
No.: 1092Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:28
bibliofilie, vyd. Volvox Globator, Praha, 1992, brož, 162s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Junek
František Běhounek - Kletba zlata
No.: 1079Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:15
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids